CFW'den sonra SENSÖR Çalışmıyor|C5-03

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

sensörleri çalıştırma modu. Rofs2ye uygula

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
ofw sensörlerinde sıkıntı yok sadece başlangıçta kapalı. Ayarlar'a girip açıyor musun sensörleri. Telefonun yakın bi zamanda düşme gibi bir darbe aldımi ofW ile olacak birşey değil dediğin çünkü. Eğer ofw ile olsa en azından benimkide çalışmaz. Ayrıca arkadaşın paylaştığı mod c6 portlarda çalışır bunda ise yaramaz.

major38

major38

Üye
    Konu Sahibi
Hayır CFW'den önce tıkır tıkır çalışıyordu, herhangi bir darbe felan almadı, ayarlardan tabiki de açıyorum muhtemelen birşeyler eksiktir arkadaşın önerdiğini deneyeceğim şimdi... ilginize teşekkürler ayrıca özkan bey gerçekten muhteşem bir CFW devamını beklerim...

- - - Eklendi - - -

sensörleri çalıştırma modu. Rofs2ye uygula

Klasör boş :hmmm

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
hoca eksik olsa ben yada diğer arkadaşlar da yaşardı böyle bir sorun o yüzden üsttekileri soruları sordum ben. Yazılımı yeniden yükleyin bi belki durum üzerinde etkili olur veya hard format'ta olabilir.
Rica ederim bakalım kısmet :)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Hayır CFW'den önce tıkır tıkır çalışıyordu, herhangi bir darbe felan almadı, ayarlardan tabiki de açıyorum muhtemelen birşeyler eksiktir arkadaşın önerdiğini deneyeceğim şimdi... ilginize teşekkürler ayrıca özkan bey gerçekten muhteşem bir CFW devamını beklerim...

- - - Eklendi - - -

Klasör boş :hmmm

of :ah nasıl böyle bişi yapmayı becerdim ki :D
arkadaşın dediği gibi mod c6 portları için hala ihtiyacın varsa yeniden yükleyeyim.

major38

major38

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya neyse böyle kullanırız artık yapacak bişey yok zaten sadece bi tek oyunlarda kullanıyorum sensörü onuda oynamam hallolur :oke:

Joker.

Joker.

Üye
karde ayarlar/telefon/sensör ayarları/döndürme kontrolü
Burdaki olan her şeyde tik olsun(hepsi seçili yani)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt