Ceviz Lekesi Nasıl Çıkar ? - Pratik Bilgiler

Konu, 'Genel Bilgiler' kısmında fly cat tarafından paylaşıldı. Okunma: 4296 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ceviz Lekesi Nasıl Çıkar ? - Pratik Bilgiler

ceviz lekesi nasıl çıkar, ellerden ceviz lekesi nasıl çıkar

Elleirinize bulaşmış olan ceviz lekesini çıkartmak için, öncelikle bir pamuğa biraz sirke dalatın ve ellerinizi ovalayın. Daha sonra soğuk su ile yıkamanız yeterli olacaktır.

Yazan: fly cat
  2. sagol kucukken ne oynardık kına yaparsık :d ELIMIZE

Ceviz Lekesi Nasıl Çıkar ? - Pratik Bilgiler konusuna benzer içerikler

1. 3g den nasıl çıkarım ( 24 Mart 2010 | Turkcell Servisleri / 3G )

turkcell 3g ye üye oldum.ancak şimdi çıkmak istiyorum.yardım ederseniz sevinirim...:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur
  2. Zor lekeler kumaşlardan nasıl çıkar? ( 24 Haziran 2010 | Konu Dışı )

Çimen çamur çay şarap hatta oje… Korkmayın bu lekeler çıkıyor! Leke çıkarmanın püf noktaları Zor lekeler kumaşlardan nasıl çıkar? Bazı lekeler bazen tam bir baş belası olabiliyor. Özellikle de inatçı lekeler. Ne kadar yıkarsak...
  3. Windows'tan nasıl bilgilerimi kurtarabilirim ? ( 20 Eylül 2011 | PC Yazılım Destek )

Arkadaşlar hemen sistemimi özet geçeyim: p4 işlemci 3ghz ram 1,5 gb xp işletim sistemi sorunum şu : bilgisayarımın anakartı kısa devre yüzünden kullanılamaz hala geldi hard diskteki bilgiler benim için çok önemli 1000'den fazla excel word...
  4. motor yagı lekesi nasıl çıkar? ( 19 Ekim 2012 | Konu Dışı )

arkadaşlar benim eşofmanıma motor yagı sıçradı ama nasıl çıkaracagimı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:50:22