Cep telefonundan adres tespiti ?

Sponsorlu Bağlantılar

Nobodyblocks

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonundan adres tespiti ?
Merhaba arkadaşlar.. Soruyu uzun tutmadan asıl öğrenmek istediğim konuya geçmek istiyorum.. Hattı avea olan uzaktan görüştüğüm arkadaşımın adres tespitini hat üzerinden öğrenmemin bir yolu varmı ?

Yani hattının kayıtlı olduğu adresi bilsem yeter.. İl olarak biliyorum ama adres olarak bilememekteyim..

Bildiğim kadarıyla gsm şirketleri savcılık izni ile verir.. Ve çeşitli programlar olduğu söyleniyor ama bulamadım..

Perfect!

Üye
bu münkün deil bence direk kendine sor

LieX

LieX

Üye
bencede biraz zor :)

mustang_35

Üye
bencede boyle bişey mumkun değildir .
çünkü mahkeme kararı haricinde özel bilgilere girişler yasaktır .

azad929

azad929

Üye
bahsettiğin kişiyi 10 metre yanılma payı ile bulabilirsin... ama riskli ve pahalı=)

Nobodyblocks

Üye
    Konu Sahibi
bu münkün deil bence direk kendine sor

Sormak için zamana ihtiyacım var daha.. :)

bencede biraz zor :)

Öyle gözüküyor evet :)

bencede boyle bişey mumkun değildir .
çünkü mahkeme kararı haricinde özel bilgilere girişler yasaktır .

Mahkeme kararı haricinde yasal olmayan bir yolu varmı bunu öğrenmek istemiştim aslında ama kolay değil gibi :)

bahsettiğin kişiyi 10 metre yanılma payı ile bulabilirsin... ama riskli ve pahalı=)

Adres olarak bilemiyorum il olarak biliyorum.. Kaldıki 10 metreye kalsa iş bu konu açılmazdı :D Heralde bluetooth gibi birşey olsa gerek.. :)

tlgcn38

tlgcn38

Üye
En son kişisel bilgi dağıtan bi grup tutuklandı bi onlar vardı onlarda hapiste artık =) ama program satmışlar baya onlardan bulursan olurda tavsiye etmem :P

Nobodyblocks

Üye
    Konu Sahibi
En son kişisel bilgi dağıtan bi grup tutuklandı bi onlar vardı onlarda hapiste artık =) ama program satmışlar baya onlardan bulursan olurda tavsiye etmem :P

Yasal olmayan kişiler olduğunu biliyorumda bu şekildede riskli olur zaten ama gerekte kalmadı artık :)

sessiz_cocuk

Üye
karşıdaki kişi avea abonesiyse eğer adresindeki abonelikten bulunduğu adrese kadar bulabilirsin ve nereye giderse gitsin takip edebilirsin dediğim gibi avea aboseiyse ve onay mesajını kabul ettirebilirsen karşıdaki kişiye

izmirligenc

izmirligenc

Üye
uyanik ol biraz adresi kendi agzindan al :ehe

Nobodyblocks

Üye
    Konu Sahibi
karşıdaki kişi avea abonesiyse eğer adresindeki abonelikten bulunduğu adrese kadar bulabilirsin ve nereye giderse gitsin takip edebilirsin dediğim gibi avea aboseiyse ve onay mesajını kabul ettirebilirsen karşıdaki kişiye

Bu özelliğin olması güzel.. Ancak onay alabilmem için bayağı bir zaman gerekli (:

uyanik ol biraz adresi kendi agzindan al :ehe

Beni bir tek sen anladın :D Ama gerekte kalmadı arkadaşlar.. Yardımlarınız için teşekkürler.

Üst Alt