Cep telefonuna gelen en son sms...??

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ok.

reaurora

reaurora

Üye
Vodafone'dan 1GB HEDIYE kazandin! 19.11.2014 18:55 tarihine kadar gecerli hediyeni kafana gore gule gule kullan!

Siycey

Siycey

Üye
Ara beni :ehe

Metin MF

Metin MF

Üye
HEPSI 1 AVM HAFTASONU OZEL 5LT GOKKIZ AYC.YAGI 17,95 1KG OFCAY EFSANE 12,95 5KG BINGO MATIK 14,95 GUNESOGLU TEREYAG 19,95 KALCALI BUT 4,45 MUZ 3,95 UZUM 1,45

mürteza16

mürteza16

Üye
+905********7 < 25 EKI 16:33 >1 kez aradi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kargonuz aktarım bölgesinde teslimatı takip edebilirsiniz.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Burası forum olduğunu hatırlatırım mesaj değil bir dahaki cezan farklı olur.

• Beğen
Tepkiler: Serhan, Alo_Azrail, Metin MF ve 1 kişi daha
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Him.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Vodafone'dan 1GB HEDIYE kazandin! 19.11.2014 18:55 tarihine kadar gecerli hediyeni kafana gore gule gule kullan!
Son Mesaj bu ise teknik olarak bir haftadır mesaj almıyorsun, biz bıktık reklamlardan vallahi, onu engelle bunu engelle [emoji3] [emoji3]

reaurora

reaurora

Üye
kazandın diyor dostum :D

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan
zombaka

zombaka

Üye
Gameloft clup üyeliniz iptal olmuştur

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Kuzey kıbrıs hattınıza 500kontör yüklenmiştir.Türkiyeyi 55 tl indirimli fiyata arayabilirsiniz

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Yarın görürüz canım :)

Metin MF

Metin MF

Üye
Passolig kart basvurunuz 'fotograf yukleme' adiminda yarim kalmistir. Passolig.com.tr adresine girerek yarim kalan basvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

byAndroid

byAndroid

Üye
Musterisine en fazla deger veren firma secilen Gold'dan tum uyelerine tesekkurler.Hesabiniza 50 TL GoldPuan Yukledik. Detayli bilgi
Yasadim genclik [emoji41]

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
DIGITURKE 1TL DAHI KURULM UCRETI ODEMEDN 180 KANAL+TUM FILM,BELGESEL KANALLARI SADECE 15TL HEMEN ARAYANA HD VE YETISKIN KANALLARI BEDAVA!LIGTV HEDIYE02129631703

Lakin hiç alakası yok benzer kampanya var ama bu kadar da abartılı ucuz değil . Herkes çete olmuş .

heathrow

heathrow

Üye
Sayin Musterimiz!Duzenli Alisverislerinizden Adiniza Tanimlanan 500Dk'nizi ve Galaxy S5 Cep Telefonunuzu Aktiflestirmek icin Hemen 08508111995 i arayiniz.

:D :D :D

yersen...

çaminci

çaminci

Üye
Activation code: 12888
Dear Onur, use this code to activate your VK.com page

@bluesky@

@bluesky@

Üye
ADIM ADIM MATEMATIK yogun ilginize tesekkur ederiz tum gruplada kayitlarimiz doldu yogun talep uzerine KASIM ayin da yeni siniflarimiz acilacaktir 2248695

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Benim whatsapp kafayı yedi ya :(

Üst Alt