Carbide ui tema yapimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Carbide ui tema yapimi
selam.....arkadaslar ben Carbide ui programinda tema duzenliyorum sorunsuz ama bellenin kendi ikonlarini yalniz degistire biliyorum,yaani oyun ve opera gibi uygulamalarin ikonlarini degistire bilmiyorum.....bu problemi nasil hall ederim? tesekkurler

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bunu bende çok aradım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bunun İçin Kendine TPİ Yapman Lazım Yada Hazırını Temana Eklemen.. Kısaca İkon Paketi Gerekiyor..

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Bunun İçin Kendine TPİ Yapman Lazım Yada Hazırını Temana Eklemen.. Kısaca İkon Paketi Gerekiyor..
anliyorum ama zaten ikon paketi elimde var,sadece opera ikonunu Carbide ui programinda nereye aticagimi bilmiyorum..........mesela Music Player ikonunu rahatlikla programda music playere ata biliyorum ama opera ikonunu degistircegim ikon programda yok

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
ikonları 3.parti ikonu olarak uıd numarasıyla ekleyebilirsin, bu konuda nextman 1 numara onada sor istersen

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
ikonları 3.parti ikonu olarak uıd numarasıyla ekleyebilirsin, bu konuda nextman 1 numara onada sor istersen

Teşekkürler Çağlar :sirit: .Evet arkadaşımızın dediği gibi yapmalısın.Bu işlemi 2-3 nolu videolarımda anlattım. Herhangi bir svg iconunu ekleyebilirsin ,uid ıd numaraları değişiklik gösterebilir.:oke:

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi

Teşekkürler Çağlar :sirit: .Evet arkadaşımızın dediği gibi yapmalısın.Bu işlemi 2-3 nolu videolarımda anlattım. Herhangi bir svg iconunu ekleyebilirsin ,uid ıd numaraları değişiklik gösterebilir.:oke:

tesekkurler,ilk videoyu izlemisdim simdide 2-3 nolu videolarinizi izliyicem,inwallah sorunu coze bilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
tesekkurler,ilk videoyu izlemisdim simdide 2-3 nolu videolarinizi izliyicem,inwallah sorunu coze bilirim :)

Çok basit ama çalışan pronun uid ıd sini sürümlere göre değişiyor unutma :oke:

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi

Çok basit ama çalışan pronun uid ıd sini sürümlere göre değişiyor unutma :oke:

dostum videolarin 3-nude izledim ama videolarda anlatmamissin onu....ya lutfen acik bir sekilde nasil yapildigini yazarmisin

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İşlerimin yoğunluğundan dolayı yoktum .Örneklemeye çalıştım.Tekrar sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Ekli dosyalar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tamda 1 gün önce diğer konusuna eklediğim resimler gibi :D

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt