Çalışmayan Bütün Oyunlar ve Telefonlar İçin Kısa Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nikenike06

Üye
    Konu Sahibi
Çalışmayan Bütün Oyunlar ve Telefonlar İçin Kısa Çözüm
Öncelikle saygılar herkese ben neo V kullanıcısıyım telefonumu 6 ay oldu alalı ve 6. ayda sorunlar yaşamaya başladım oyunların sd yüklenirken hata vermesi veya en basit oyunlarda donma oyundan atma telefon kapanma gibi ve ne yapcagımı bilemedim ve Ayarlar=Yedekle ve Sıfırla=Fabrika Verilerine Sıfırla Noktasından Telefonu Sıfırladım İlk Günkü Haline Döndü Herşey silindi İlk Gün Aldıgım zaman Neler Yüklüyse Onlar Yüklendi Güncellemeler Kalktı Telefonum Sıfır Dan Farksız Oldu Çalıştıramadıgım Order And Chaos Online İ Deneyim Dedim Yüklendi Ve Çokda güzel degilmiş :D fifa 12 denedim oda sorunsuz kasmadan yüklendi 9mm sıkıntısız yüklendi hatta bitirdim 4 saat içinde :D ve bu oyunlara daha önceden sadece resimlerine bakarak yetindigim oyunlardı Ve bunlar gibi çalıştıramadıgım çogu oyun çalıştı bazı oyunlarda siyah ekran geliyor ona çözüm bulamadım inşallah işinize yarar Bu işlemi yaparken sim kartınızı ve sd kartınızı çıkarın telefon listenizi sim e yedekleyin telefona kayıtlı önemli verilerinizi bir yere kaydedin herşey silincek dedigim gibi

Telefonun hızlı Olması İçin Çözümler

1)Aslında Pek Bir Çözüm Yok Ama Telefonun kendi hafızasına Oyun V.b Şeyler Hatta Hiçbirşey Yüklemeyin
Bu İşlem RAM Kullanımını Azaltcak Ve Kasma Ortadan Kalkcak

2)Telefonun Geçmişini Düzenli Silin

3)Arka Planda Açık Oyun Bırakmayın (Şarz Da Tasarruf Saglar)

4)Çok Oyun Yüklemeyin Bitirdiginiz Oyunları Silin

5)Telefonunuzda Oynadıgınız Oyunlar Dursun En fazla 4 Oyun Zaten Bir Günde 4 den Fazla Oyunu Severek Oynanmaz diye Düşünüyorum

6)İnternet'den Telefona Direk Dosya İndirmeyin Bu İşlem İçin Pc Kullanın

7)Temalarınızı Oldugunca Sade Ve Animasyonsuz Seçin (iyi bir tema 100 mb ta kadar ram kullanabiliyor)

Şunu Söylüyorum Bu Konu %100 Kendi Yazımımdır Alıntı Degildir ve Kendi Bilgilerime Dayanarak Yazılmıştır

Bütün Maxicep Üylerine Teşekür Ediyorum

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt