C6-01 İçin => 3G widgeti + FlipFont programı+Modem Olarak Kullanma iso'su gerekli arkadaşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

gekommthier

gekommthier

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 İçin => 3G widgeti + FlipFont programı+Modem Olarak Kullanma iso'su gerekli arkadaşlar.
widget hakkında
arkadaşlar 3g widgeti lazım ama telefonun kendisinde olan gibi değil. widgetten 3gyi açınca dual mod açıyor ben bunu istemiyorum. sadece 3g ve 2g arasında geçiş yapacak (dual modu açmayacak) bir widget arıyorum.

flipfont hakkında

c6-01de önce fontzoomeri denedim ama o tetra isimli fontu ayarlarken kiril alfabesini bozuyor. aynı font dosyasını (tetra) 5800da flipfonta atıp kullanınca kiril alfabesini bozmuyordu. o yüzden sıkıntının fontzoomerde olduğunu düşünmekteyim. bu flipfontun s^3 belle için olanı yok mu. ? ya da tetra fontunu c6-01imde kullanırken kirili bozmamanın bir yolu yok mu ? kiril benim için gerçekten önemli arkadaşlar. Ne yazık ki Asyadaki bir çok Türk halkı bu alfabeyi kullanıyor.
İso dosyası hakkında
bilemedik hard format attık uçtu gitti.

yardımcı olacak biri çıkarsa çok memnun olacağım. şimdiden teşekkürler ilgilenlere.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani Widgete Tıkladığında Sadece 3G Sadece 2G Mi Açık Olacak? Öyle Birşey Mümkün Değil Bildiğim Kadarıyla.Yazı Fontu Konusunda İse Başka Dene Operdan Sorun Çıkartmıyorsa Sorunsuz Kullanırsın Diye Düşünüyorum 5800 Yazılımı Biraz Daha Farklı Arada Fark Olması Doğal.İso Dosyası Derken?

gekommthier

gekommthier

Üye
    Konu Sahibi
Yani Widgete Tıkladığında Sadece 3G Sadece 2G Mi Açık Olacak? Öyle Birşey Mümkün Değil Bildiğim Kadarıyla.Yazı Fontu Konusunda İse Başka Dene Operdan Sorun Çıkartmıyorsa Sorunsuz Kullanırsın Diye Düşünüyorum 5800 Yazılımı Biraz Daha Farklı Arada Fark Olması Doğal.İso Dosyası Derken?
kardeş 100lerde fonta baktım. tetra'dan daha hoşuma gideni olmadı.
o iso dosyası usb seçeneklerinde telefonu modem olarak kullanma modunu seçince telefonun bilgisayara kurduğu programı içeren iso.

Son düzenleme:

Üst Alt