C6-01 İçin 25.007 CFW by Belco2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 İçin 25.007 CFW by Belco2
Arkadaşlar forumda dolaşırken böyle bir konuya rastladım. Konuda uğraşan arkadaş ''belco2'' kendisini tanımıyorum fakat konuyu baştan sona okudum ve dosyaları indirip telefonu flashladım. Açmamla beraber ''Ohaaaaaaaaaaaa'' demem bir oldu. Zira arkadaşımız oturup uğraşıp CFW çıkarmış.

Gözüme çarpan güzellikleri.

"" İşe yarayacak bi çok program yüklü

"" cfw kendinden hackli yani unsigned uygulamaları zırto makabayaşi diyerek hiç sıkıntı çekmeden yükleyebilirsiniz.

"" 6 tane giriş ekranı var :D evet yanlış görmediniz. 6 giriş ekranı var. aynı belle'de olacağı gibi.

"" telefon aşırı hızlanıyor. yani ekran geçişleri 3 taneyken bile bazen insanın gözüne çarpacak şekilde yavaşlıyordu fakat bunda 6 tane olmasına rağmen tık demiyor çatır çatır çıkıyor.

"" tamamen türkçe. hepsini denedim türkçe karakterlerde ve internette bir problem oluşmadı.

"" cfw gayet stabil.

ayrıca bugün yenisini yapacağını belirtmiş. daha doğrusu yapmış ama linkleri foruma eklememiş henüz. onları da eklediği zaman onu yüklemeyi düşünüyorum.
size de tavsiye ederim arkadaşlar. naviden indirip flashlama ile arasında hiç bi fark yok.

yine de nasıl yaptın diyenler varsa burdan anlatıyım...

burdan teşekkür etmek istiyorum belco2 'ye...

(bu konudaki yorumlar bana ait fakat paylaşım tamamıyla belco2 adlı kullanıcıya aittir)

konu linki : http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/symbian-anna-c6-01-025-007-v1-01-a-561893.html

BU DA YENİ BELCO2 C6-01 CFW

http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...-01-025-007-v1-02-a-5-563564.html#post4023884

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 için belle'yi bekleyenler bunu bi denesinler arkadaşlar. arkada kalmış diye yükselttim konuyu...

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
v1.02 yapcak onu paylaş

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi
yapsın da onu da paylaşırız konu içinde.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
tamam da bi c7 yede yapsa 1.01 güzel yapıyo valla

okitox

okitox

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 için tema efektlerini değiştirmeyi öğrendim. merak edenlere telimin videosunu çekip koyabilirim de çok uğraştırıcı yav. anna ve belle için efektler konusundaki anna effects v2 isimli videodaki efekti c6-01 de kullanıyorum şu an...

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
efekt atmak kolay aslında çözdükten sonra

spartuas

spartuas

Üye
efect atmak ve öğrenmek için google'dan aratın : anna ve belle için efectler maxicep diye. Ayrıntılı bilgi burada var. Ayrıca yazılımın hackli olması lazım. Orjinal sürümde böyle birşey yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...