c6-01 Flash Öncesi Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 Flash Öncesi Yardım
Arkadaşlar, c6-01'e flash atmak üzereyim flash'tan önce birkaç konuda emin olmak istiyorum. Flash atma işlemini bu konuda ( http://www.maxicep.com/modifikasyon...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-582808.html ) anlatılana göre yapacağım

1. telefon ilk günkü gibi tertemiz olsun istiyorum. yani kurduğum tüm uygulamalar kalksın. ben uygulamaları hafıza kartına yükledim. flash atmadan önce hafıza kartını çıkartıp biçimlendireyim mi?

2. SIM kartı çıkartayım mı?

3. yukarıda verdiğim linkteki talimatları tek tek yanlışsız uygulasam bile telefonun bir daha açılmama ihtimali var mı?

4. Flash atma işlemi ne kadar sürüyor?

5. NaviFirm'den dosyaları indiriyorum. İnen dosyaların birinde RM601... yazıyor. Diğerleri RM718... Bu RM601'i de phoenix klasöründe belirtilen yere atayım mı? Yanlış birşey yapmayalım

NaviFirm ile inen dosyalar

- - - Eklendi - - -

yok mu yardım eden lütfen flash öncesi emin olmak istiyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dostum kafana göre iş yapma öncelikle hafıza kartını yedekleyip biçimlendirmen faydana olacaktır hızıma hız katar. Simi çıkarmana gerek yok.Açılmama ihtimali olabilir ama dead ile çözülür sıkıntı yok. 4 dakika falan sürer. Navifirmden indirmeden önce *#0000* yap orda tür yazar rm–718 ya da rm–618 yazar ona göre indir ikisini birden atamazsın zaten.

anadolumm

Üye
    Konu Sahibi
komtrol ettim rm-718 yazıyor. Zaten ona göre indirdim. Navifirmde seçimleri değiştirmedim. Yukarıdaki resimde inen dosyalardan biri rm-618 le başlıyor. Bunu da atayım mı products klasörünün içine?

- - - Eklendi - - -

pardon 601 le başlıyor

- - - Eklendi - - -

ha bu arada önce soft format atmak gerekir mi

- - - Eklendi - - -

neyse galiba ben cesaret edemeyecem. flash atalım derken elimizdekinden de olmayalım. büyük sorunlarla karşılaşmadıkça da flash atmam heralde. of off.. nereden yükledim şu microsoft apps'i ya. kaldırması ayrı dert, kaldırmasan ayrı dert.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gerek yok ama öncesinde hard format at temiz olsun zaten temizlerde iyi olur. Ayrıca products klasörüne tek tek atmıcaksın RM–718'i komple atcaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...