c6-01 anna tr flash ve sonrası için yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gkyrn

gkyrn

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 anna tr flash ve sonrası için yardım..
merhaba arkadaşlar,

silver c6-01 ime anna tr flashladım bugün kendi ürün kodumla (059c260) daha önce hard formatla giden uygulamalar geri döndü fakat tel in orjinal resimleri ve oyunlarıyla orinal örnek hd videosu flash sonucu geri gelmedi.hiçbir sorun yaşamadım flash da gayet başarılydı fakat olmadı.her türlü flash ı denedim kendi seçtiği 8 dosyayla, en alttaki isminde mmc 2gb geçen dosyayı ekleyerek 9 dosyayla ve tüm dosyalarla 17 dosyayla birlikte 3 kere flash attım ama yine geri gelmedi .

bir de anna yüklendikten sonra qt sorunu var sleeping screen gibi qt uygulamaları yüklenemiyor bunu gidermek için ne yapabilirim?tüm son sürüm qt leri yüklemeyi denedim ama olmadı
son olarak da anna dan sonra tema olarak sadece midnight temaları kaldı diğer renkli temalar yok olmuş bunları nası geri getirebilirim?.

sorunlarım bunlar arkadaşlar şimdilik. konu içlerinde mesaj olarak yazdım çoğu kez kakat net bir cevap alıp çözemedim bütün bunları .teli alalı bir ay oldu hard formatt tı annayı beklemekti derken daha kullanamadım bile,bıktım artık uğraşmaktan.umarım cevap alıp tüm sorunlarımı çözebilirim artık.cevap veren tüm forumdaşlara şimdiden teşekkür ederim herkese,iyi geceler..

• Beğen
Tepkiler: okitox

okitox

okitox

Üye
aynı dertten muzdarip üyelerden biri olarak ben de bu soruları yöneltiyorum arkadaşlar.

gkyrn

gkyrn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lütfen bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olsun....:tşk:

alemburda

alemburda

Üye
ana yok baba yok bizde :D

gkyrn

gkyrn

Üye
    Konu Sahibi
güncel

dhampir57

dhampir57

Üye
Naviden dosya çekerken en altta boyutu büyük bir dosya var. Telefonu ilk aldığındaki oyun resim ve videolar için o dosya gerekli. Tr annasında boyutu 500 mgb. Bazı başka anna sürümlerinde 1gbyi geçiyor boyutu. Almanya sürümünde 1.2 gb idi. Sleeping screen gibi qt uygulamaları içinde telefon dilini ingilizce yap ondan sonra yükleniyor ;)

atakand56

Üye
arkadasim ben annayi oviden yukledim telefon harap oldu :S mesaj yazma yerinde dokunmatik calismiyor internete baglanmiyor ne wlan ile ne wap ile telefonda bana lazim olan en buyuk oge suan calismamak ta nokia yi sovmekteyim :@

slant1111

slant1111

Üye
öncedende söyledgm gbi naviden 1 gb lık dosyayı da indirmen gerekli

gkyrn

gkyrn

Üye
    Konu Sahibi
o 1gb lık dosya hangisi tam olarak peki?en alttaki RM601_MC19_Turkey_2GB_6.0.fpsx dosyasını da ekleyip 9 dosya ile flash attım yine gelmedi daha sonra tüm dosyaları indirip (17 dosya ) öyle flash attım yine geri gelmedi resimler oyunlar v örnek hd video? denemediğim şey kalmadı yani.yok mu bir yolu???

toligargala

toligargala

Üye
kardeşim neyle flash attığını söylermisin phoenix le mi yoksa başka bi programlamı

SilentOne

SilentOne

Üye
belki bnimde işime yarar birgün

toligargala

toligargala

Üye
RM601_MC19_Turkey_2gb_6.0fpsx bu dosya navifirmde yok arkadaşlar elinde olan varmı

TheMadness

TheMadness

Üye
orjinal fw bölümüne bak forumdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...