c5-03 müzik çalar sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximert353

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 müzik çalar sorunu.
mrb arkadaslar ben dosya yöneticisinde telefon hafızasindaki ve hafiza kartindaki nokia download vb. klasorleri sileyim demistim ama sadece bos olanlari sildim . Sonra da müzikçalara girip müzik acmak icin calma listelerime girmeye calistim uygulama kapandı sonra tüm şarkılara girmek istedim ve 'dosya bozuk islem iptal edildi' dedi. Ama tunewikiden actım acildi ve dosya yoneticisinden actıgımda da acıldı . Yanı muzik calarda bi sorun var ama bulamadim .s yardim edin lutfen .s

HamamBöceği

Üye
bunu çözecek adam yok burda. Format at herkes bunu söyler

maximert353

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartına mı format atıcam yoksa telefona mı ?

Joker.

Joker.

Üye
Kardeş bazıları boştur ama bize boştur yani gizlidir aslında içeriği ben öğle bir ayar çekmiştimki interneti geç çekmiyodu şebeke filan tanımıyordu tekçare ise hard format

dejavu178

dejavu178

Üye
tek çözüm format

codblackops2

codblackops2

Üye
Eğer müzikçalarda olan bir şarkının kaynak dosyasını değiştirirseniz müzik çalar oynatmaz o şarkıyı.
Kütüphaneyi güncelleyip tekrar deneyin.

HamamBöceği

Üye
Kardeş bazıları boştur ama bize boştur yani gizlidir aslında içeriği ben öğle bir ayar çekmiştimki interneti geç çekmiyodu şebeke filan tanımıyordu tekçare ise hard format

Hayır symbian sistem klasörlerini silmeye, değiştirmeye izin vermiyor

Black-killing

Black-killing

Üye
Müzik çalara gir ve sol taraftan seçenekler yapıp müzik kütüphanesini yenile yap kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt