c5-03 için gitar akort programı varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercome06

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 için gitar akort programı varmı?
mrb arkadaşlar c5-03 için gitar akort programı lazım varsa lütfen paylaşırmısınız.
bide bilgisayardan indirdiğim bir programı telefona nasıl yükleyeyim şimdiden teşekkürler

anılbaran

anılbaran

Üye
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...fe-java-metronom-akord-bpm-sayaci-326098.html----------Eklendi @ 07:38:08 ---------- Yazıldı @ 07:34:43 ----------bak şimdi usb kablosu telefona tak diger ucunu bilisayara sonra telefonun ekranında depolmza modunu sec. sonra bilgisayarıma gel. ordan hafıza kartının ismi neyse artık ordan görürsün oraya kopyala yzpıştır ile at ;)

----------Eklendi @ 07:39:03 ---------- Yazıldı @ 07:38:08 ----------

bak şimdi usb kablosu telefona tak diger ucunu pybglz sonra telwfonun ekranında depolmza modunu sec. sonra bilgisayarıma gel. ordan hafıza kartının ismi neyse artık ordan görürsün oraya kopyala yzpıştır ile at ;)

ercome06

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...fe-java-metronom-akord-bpm-sayaci-326098.html----------Eklendi @ 07:38:08 ---------- Yazıldı @ 07:34:43 ----------bak şimdi usb kablosu telefona tak diger ucunu bilisayara sonra telefonun ekranında depolmza modunu sec. sonra bilgisayarıma gel. ordan hafıza kartının ismi neyse artık ordan görürsün oraya kopyala yzpıştır ile at ;)

----------Eklendi @ 07:39:03 ---------- Yazıldı @ 07:38:08 ----------

bak şimdi usb kablosu telefona tak diger ucunu pybglz sonra telwfonun ekranında depolmza modunu sec. sonra bilgisayarıma gel. ordan hafıza kartının ismi neyse artık ordan görürsün oraya kopyala yzpıştır ile at ;)

teşekkürler dediklerinin aynısını yaptım ama hiçbişey olmadı kendi kendinemi yüklemesi gerekiyo

anılbaran

anılbaran

Üye
nası ya nereye ettıysan oraya bakcan telefondan yuklıcen dostum (h)

ercome06

Üye
    Konu Sahibi
hmm tamam hocam şimdi oldu yükledim çalışıyo çok teşekkür ederim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...