C5-03 Dokunmatik İşlemiyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Dokunmatik İşlemiyor...
Merhabaa :) Arkadaşımla mesajlaşıyordum. Tuşları kilitledim mesaj geldi mesajı açmak için tuş kilidi tuşuna bastım. Kilit aç a tıklıyorum tıklıyorum işlemiyor. Garanti kapsamı dışındaydı (Son Tuğra V1.1 CFW yüklüydü) dedim orjinale flaşlayayım düzelir herhalde dedim. Denedim. Olmadı, işlemiyor. Nokia Care'ye mi götüreyim, yoksa başka bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

Edit: Şuan garanti kapsamında.

Süleyman

Süleyman

Üye
hiç işlemiyorsa ver garantiye gitsin.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
oda iyiyms kitle koy acilmasin :) hard format dene birde belki ise yarar

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi

hsn_cglyn

Üye
hic ugrasma servise ver bence garanti kapsamından cıkarsa masraf cıkar basına

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
gotur haci garanti iyi olur kendine gelir telefon:)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Teknik bir problem garantiye götür geçmiş olsun.

CryuS

CryuS

Üye
Merhabaa :) Arkadaşımla mesajlaşıyordum. Tuşları kilitledim mesaj geldi mesajı açmak için tuş kilidi tuşuna bastım. Kilit aç a tıklıyorum tıklıyorum işlemiyor. Garanti kapsamı dışındaydı (Son Tuğra V1.1 CFW yüklüydü) dedim orjinale flaşlayayım düzelir herhalde dedim. Denedim. Olmadı, işlemiyor. Nokia Care'ye mi götüreyim, yoksa başka bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

Edit: Şuan garanti kapsamında.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Bak şimdi bu sorun heraldeki tüm C5-03'ler de var.Benim ve arkadaşımın babasının telefonuna(C5-03) aynı sorun olmuştu.Git garantiye götür.Garanti kapsamı içindeydi.3 gün sonra geri getirdiler.Eğer KVK Garantiliyse sana en yakın Turkcell İM. götürüp telefonunu verebilirsin.

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Bugün götürdüm Nokia Care mağazasına. İnşallah bir aksilik çıkmaz. Yedek telefon alma hakkımın olup olmadığını sordum. Şuan veremeyiz dediler. Vermeleri lazımdı. :(

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
kvk da yedek tel dedigin olay 15 gunu asan tamirlerde olur ama carede nasildr bilmiyorum

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arastırdım. Sanırım 10 gün sonra alabiliyormuşum

Joker.

Joker.

Üye
3-4 hafta beklettiler parça yokmuş diye

Kral8145

Üye
Bende C5-03 kullanıyorum bendede aynı sorun oldu kvk ya gönderdim komple ekran değişti düzeldi ama şuan yine arada bir yapıyor neden yaptıgını çözdüm pantolon cebine koymamak gerekiyor ekran baskı görünce bu arızayı veriyor siz siz olun pantolon cebine tel koymayın

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bende 2 yıldır kullanıyorum sürekli pantolon cebinde hatta bazen üzerine fazladan baskı oluyor ama sıkıntı olmadı hiç

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bende 1 buçuk yıldır kullanıyorum okulda sıraya oturunca pantolon baskı uyguluyor ama hiçbişey olmadı

theeternal

theeternal

Üye
bencede servise ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt