1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Burçlar Ve Aldatma Nedenleri

 • 2 Aralık 2008
 • 6204 Okunma
 • 7 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. Koç: Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli.

  Boğa: Zor ayrılır: Seksüel isteksizliğiniz, finansal güvensizlikleriniz, maddi kararlarınızın sık sık yanlış çıkması, birikim sağlamamanız, çok harcamanız , güvenliğe dönük düşünememeniz ve davranamamanız. Doğru ve dürüst olmayan tutumlarınız, ayrılmak istemesi için yeterli, gerekli ve önkoşul..

  İkizler: Korumacı, sahiplenici ve kıskanç olmanız yeterli. Bir dakikada unutur.

  Yengeç: Kaçarsanız kovalar, kovalarsanız kaçar. Kovalamanız, düş kırıklığına uğratmanız, incitmeniz, düşündüğü gibi biri olmadığınızı belli etmeniz, eleştirel, şefkatsiz, hırçın tavırlarınız O’nun kızgınlıklarını körükler ve anında soğumuş hisseder.

  Aslan: Gururunu zedelemeniz, hatalarından bahsetmeniz, eleştirmeniz, desteklememeniz, alkışlamamanız, takdir etmemeniz çekip gitmesine sebep olur ve bir daha da kolay kolay geri dönmez.

  Başak: Dikkatli, özenli, akıllı ve sevecen olmamanız yeterli. Entelektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliğiniz de yoksa çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez. Ancak kalbinizi de kırmaz.

  Terazi: Modern, popüler, bakımlı, saygın, olmamanız yeterli. Nezaketini bozmamak için konuşmadan terk edecektir.

  Akrep: Kontrolü ya O’ na bırakmalısınız yada elinizden bir saniye bile bırakmamalısınız. Kontrolü kaybetme duygusunu yaşaması ayrılmak ve sizi acılar içinde bırakmak için yeterli.

  Yay: Gezmekten hoşlanmamanız, başka kültürlere ilgi duymamanız ve akıllı biri olmadığınızı fark ettirmeniz yeterli. Buna ego katliamını da eklerseniz her zamanki hızıyla Yay uzaklaşacaktır.

  Oğlak: En zor ayrılan burçtur eğer sizi yeterince benimsemişse! Ailesi hakkında olumsuz konuşmalarınız, maddi güvenliğini zora sokmanız, işinde desteklememeniz, finansal konularda savruk ve düşüncesiz davranmanız yeterli. Elbette hepsi bir arada olmak koşuluyla!

  Kova:İstemediğinizi belli etmeniz, söylemeniz veya hissettirmeniz yeterli. Bunlar yoksa kısıtlamanız, hesap sormanız, müdahale etmeniz, arkadaşlıklarına karışmanız ağır sözlerle terk edilmenize rahatlıkla sebep olur.

  Balık: Aldatmak için sebebe gereksinimi yoktur çünkü sebepleri her an değişebilir. Ayrılmak için de! Duygusal Dünyasını azcık sarsacak herhangi bir somut olay yeterlidir. Gerçek sebep kendi çıkarına daha uygun bir durum yakalamış olmasıdır!
   

 2. Terazi: Modern, popüler, bakımlı, saygın, olmamanız yeterli. Nezaketini bozmamak için konuşmadan terk edecektir. :ehe:ehe yok yaa o kdrda değil beni sevsinde hiçte popüler olmasın çoktatınnn :)
   
 3. :ehe


  Ayrılmak İçin Bahane Arıyormuş Gibi Bu Ne.. :ehe


  Teşekkürler DeramNurse..
   
 4. Aldatmanın sebebi nedeni olmaz. Aldatmak bana göre neyse... :)
   
 5. söyle söyle içinde kalmasın:ehe
   
 6. Gerçekden böyle Ahmet Bilir :kop:
   
 7. Koç: Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli.
  :oke:
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - Burçlar Aldatma Nedenleri
  YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 2 ARALIK 2015 Astroloji, Burçlar ve Fal 2 Aralık 2015
  OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 2 ARALIK 2015 Astroloji, Burçlar ve Fal 2 Aralık 2015
  KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 2 ARALIK 2015 Astroloji, Burçlar ve Fal 2 Aralık 2015
  BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU Astroloji, Burçlar ve Fal 2 Aralık 2015
  AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 2 ARALIK 2015 Astroloji, Burçlar ve Fal 2 Aralık 2015
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31/05/2016 - 08:57