Burçlar Ve Aldatma Nedenleri

Konu, 'Astroloji, Burçlar ve Fal' kısmında dreamnurse tarafından paylaşıldı. Okunma: 6164 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Burçlar Ve Aldatma Nedenleri

  Koç: Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli.

  Boğa: Zor ayrılır: Seksüel isteksizliğiniz, finansal güvensizlikleriniz, maddi kararlarınızın sık sık yanlış çıkması, birikim sağlamamanız, çok harcamanız , güvenliğe dönük düşünememeniz ve davranamamanız. Doğru ve dürüst olmayan tutumlarınız, ayrılmak istemesi için yeterli, gerekli ve önkoşul..

  İkizler: Korumacı, sahiplenici ve kıskanç olmanız yeterli. Bir dakikada unutur.

  Yengeç: Kaçarsanız kovalar, kovalarsanız kaçar. Kovalamanız, düş kırıklığına uğratmanız, incitmeniz, düşündüğü gibi biri olmadığınızı belli etmeniz, eleştirel, şefkatsiz, hırçın tavırlarınız O’nun kızgınlıklarını körükler ve anında soğumuş hisseder.

  Aslan: Gururunu zedelemeniz, hatalarından bahsetmeniz, eleştirmeniz, desteklememeniz, alkışlamamanız, takdir etmemeniz çekip gitmesine sebep olur ve bir daha da kolay kolay geri dönmez.

  Başak: Dikkatli, özenli, akıllı ve sevecen olmamanız yeterli. Entelektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliğiniz de yoksa çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez. Ancak kalbinizi de kırmaz.

  Terazi: Modern, popüler, bakımlı, saygın, olmamanız yeterli. Nezaketini bozmamak için konuşmadan terk edecektir.

  Akrep: Kontrolü ya O’ na bırakmalısınız yada elinizden bir saniye bile bırakmamalısınız. Kontrolü kaybetme duygusunu yaşaması ayrılmak ve sizi acılar içinde bırakmak için yeterli.

  Yay: Gezmekten hoşlanmamanız, başka kültürlere ilgi duymamanız ve akıllı biri olmadığınızı fark ettirmeniz yeterli. Buna ego katliamını da eklerseniz her zamanki hızıyla Yay uzaklaşacaktır.

  Oğlak: En zor ayrılan burçtur eğer sizi yeterince benimsemişse! Ailesi hakkında olumsuz konuşmalarınız, maddi güvenliğini zora sokmanız, işinde desteklememeniz, finansal konularda savruk ve düşüncesiz davranmanız yeterli. Elbette hepsi bir arada olmak koşuluyla!

  Kova:İstemediğinizi belli etmeniz, söylemeniz veya hissettirmeniz yeterli. Bunlar yoksa kısıtlamanız, hesap sormanız, müdahale etmeniz, arkadaşlıklarına karışmanız ağır sözlerle terk edilmenize rahatlıkla sebep olur.

  Balık: Aldatmak için sebebe gereksinimi yoktur çünkü sebepleri her an değişebilir. Ayrılmak için de! Duygusal Dünyasını azcık sarsacak herhangi bir somut olay yeterlidir. Gerçek sebep kendi çıkarına daha uygun bir durum yakalamış olmasıdır!  Yazan: dreamnurse
 2. Terazi: Modern, popüler, bakımlı, saygın, olmamanız yeterli. Nezaketini bozmamak için konuşmadan terk edecektir. :ehe:ehe yok yaa o kdrda değil beni sevsinde hiçte popüler olmasın çoktatınnn :)

 3. :ehe


  Ayrılmak İçin Bahane Arıyormuş Gibi Bu Ne.. :ehe


  Teşekkürler DeramNurse..

 4. Aldatmanın sebebi nedeni olmaz. Aldatmak bana göre neyse... :)

 5. söyle söyle içinde kalmasın:ehe

 6. Gerçekden böyle Ahmet Bilir :kop:

 7. Koç: Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli.
  :oke:

Burçlar Ve Aldatma Nedenleri konusuna benzer içerikler

 1. aldatma ( Mizah - Eğlence - Fıkra )

  Kadinin biri kocasini 3 erkekle aldatiyormus, hergun kocasi evden gidince 3 adam eve gelir ve kadinla yatarmis. Kadin yine boyle bir gunun sonunda adamlardan birisine demis ki - "Sen yarin gelirken bir tepsi dolma yaptirip...
 2. Erkeklerin ve kadınların aldatma gerekçeleri!!! ( Konu Dışı )

  Cinsel Tıp Derneği Başkanı Dr. Cem Keçe, "Aldatma belki de insanlık tarihinin en eski zamanlarından bu yana değişmeyen bir gündem maddesidir ve son yıllarda sosyal bir yara haline gelmiştir" dedi. Keçe, erkeklerin cinsel açıdan...
 3. aşk elbisesi ve aldatma ( Mizah - Eğlence - Fıkra )

  Aşk Elbisesi Buyukannesi torununu ziyarete gitmis. Kapiyi çaldiginda torunu genç kiz kapiyi çirilçiplak açmis. Büyakanne bunu görünce dehsetle kizim bu ne kilik kapiya böyle çikilirmi deyince genç kiz büyükkanne ben çiplak degilimki üzerimde...
 4. "İnternet" ve "Cep" Aldatmayı Patlattı! ( Konu Dışı )

  "İnternet" ve "Cep" Aldatmayı Patlattı! Prezervatif üreticisi Durex'in küresel seks araştırmasına göre Türkler'in aldatma şampiyonu çıkması, uzmanları şaşırtmadı. 41 ülkede 300 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen...
 5. Aldatma .... ( Mizah - Eğlence - Fıkra )

  Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz ??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli: Neyimi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
09 Şubat 2016 Salı - 15:48:38