bu sözler kavgada denmez :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
bu sözler kavgada denmez :D
sitede var mı bilmiyorumm :naughty:

Alper Alp, Cem Yılmaz'a "Senin tahtına oturacağım" diyor.
Cem Yılmaz da: "Dikkat et ben oradayken oturma" diyor.

Tiki kız köpeğini dolaştırmaya çıkarmıştır. Yoldan geçen iki genç:
- Bak bak ite bak ne guzel...
- O it değil tamam mı? Onun adı Titi.
- Aaaa it konuştu...

İngiliz lordu Atatürk'ün daveti üzerine İstanbul'a gelir. İngiliz lordu şerefine verilen yemekte servis yapan Türk elindeki tepsiyi devirir. Herkes büyük bir şaşkınlık içinde kalmıştır ve Atatürk'ün ne tepki vereceği beklenirken, Atatürk ingiliz lorduna dönerek:
"Halkım herşeyi beceriyor da bir tek uşaklığı beceremiyor"

Anadolu Yakası boğaz kenarında bir bahçe:
- (Karşı tarafa doğru) Oğlum şu karşıdaki beyaz evler ne güzel öyle, selvi bahçesi de yemyeşil.
- Anneanne, orası Aşiyan Mezarlığı.

İsmail Dümbüllü sahnedeyken bir seyirci protesto etmek için sahneye "hıyar" fırlatıyor.
Dümbüllü yere düşen hıyarı alıp kalabalığa dönüyor ve şöyle diyor: "Beyefendi kartvizitini yollamış."

Hülya Avşar: "Hiç aynaya baktın mı? Sende popstar hali var mı?"
Ajdar: "Aynaya değil ama size bakınca kendimi bayağı star gibi hissediyorum.":aha:

Konuşma Hacettepe Üniversitesi'nde Cem Yılmaz ile bir Hacettepeli arasında geçmektedir.
Çocuk: Cem bey basında sizin hakkınızda karizmatikmiş diye söylentiler çıkıyor. size göre sizin karizmanız var mı? Eğer varsa kaç cm?
Cem Yılmaz: Valla karizma insanın içinde hissettiği bir şeydir. Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.:aha::aha::aha::aha::aha::aha:süper

Çanakkale'de bir kişi tuvalet sormaktadır. Köylünün birine, vaziyet acildir ve soruya doğrudan girilir:
- Amca buralarda tuvalet var mıydı acaba?
- Bak şimdi yolun karşısında az biraz ileride, ha şu direğin dibi!

80'li yılların sonlarında, bir Beşiktaş-Boluspor maçı sırasında hakem Beşiktaş'ın net 2 golünü vermez, Boluspor'a havadan bir penaltı verir. Maç çığrından çıkmıştır.
Beşiktaşlılar neredeyse sahayı terketmeyi düşünürler. Boluspor 2. golü de atar. Metin Tekin santrayı yapmaz bekler. Hakem düdüğü bir daha çalar, ama Metin hala topa dokunmaz.
Hakem, "Metin neden başlamıyorsun, bak kart çıkartırım" der.
Metin cevap verir: "Hocam sahanıza geçin de başlayalım"

Pizzacı kızın telefonda belki de ilk aldığı pizza siparişi.
Pizzacı kız: Buyrun efendim xyz pizza.
Sipariş vermk isteyen kişi: 3 tane parça pizza. Adres: xqw
Pizzacı kız: Efendim 3 parça pizza gönderemiyoruz en az 5 parça olmalı.
Sipariş vermk isteyen kişi: Eee iyi o zaman sen o 3'ü 5'e böl öyle gönder.

beğendiyseniz bir teşekkür yeter :naughty::naughty:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful, kol@j, Freestyle.Cod ve 3 diğerleri

Hkn's

Üye
Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.:aha::aha::aha::aha::aha::aha:süper
:ehe:ehe

aLone

aLone

Üye
İngiliz lordu Atatürk'ün daveti üzerine İstanbul'a gelir. İngiliz lordu şerefine verilen yemekte servis yapan Türk elindeki tepsiyi devirir. Herkes büyük bir şaşkınlık içinde kalmıştır ve Atatürk'ün ne tepki vereceği beklenirken, Atatürk ingiliz lorduna dönerek:

atama bak ya

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
aLσηє;2469130' Alıntı:

atama bak ya
:turkiye::turkiye::turkiye:

passiv€ aggressiv€

Üye
:ehe :ehe :ehe

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
hepsi süper :ehe

max110

max110

Üye
afferm ln güldürdün beni bi tşkkür hkttin ama tiki ya koptum yha cocuk bnm gibi p111clıq yapmış xD

--------------- Ekleme ---------------

XSD Ne uğraşcn ana avrat söv xD

Necmati

Necmati

Üye
    Konu Sahibi
afferm ln güldürdün beni bi tşkkür hkttin ama tiki ya koptum yha cocuk bnm gibi p111clıq yapmış xD

--------------- Ekleme ---------------

XSD Ne uğraşcn ana avrat söv xD
eyvallah ...

kol@j

kol@j

Üye
cmylmz ın karizma lafını pek beğenmedim sadece...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hepside harika çok teşekkürler :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...