Bu şarkıyı kim söylüyor.?

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu şarkıyı kim söylüyor.?
Merhaba arkadaşlar.. sizden bir konuda yardım istiyorum.. aşağıda linkini verdiğim şarkıyı radyodan dinlerken alıntı yaptım.. şarkıyı kimin söylediği ve adının ne olduğunu bilen varmı..:sos

Exalans

Exalans

Üye
yabancı olduğu için çıkaramadık sana tavsiyem sözlerini(anlayabildiysen) google a yaz şarkı sözlerinden belki bulur

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol exelans.. zaten sözlerini anlayabilseydim areste hemen bulurdum...
ilginç bir program buldum araştırırken... herhangi bir şarkıyı bilgisayar mikrofonuna mırıldanıyorsunuz.. veya varsa dinletiyorsunuz... şarkıyı kimin söylediğini ve hangi şarkı olduğunu internetten buluyor.. bu yöntemle buldum..
şarkıyı DJ Diam's söylüyor muş.. Aresten indirdim...:)

rumuzfelaket

rumuzfelaket

Üye
sağol exelans.. zaten sözlerini anlayabilseydim areste hemen bulurdum...
ilginç bir program buldum araştırırken... herhangi bir şarkıyı bilgisayar mikrofonuna mırıldanıyorsunuz.. veya varsa dinletiyorsunuz... şarkıyı kimin söylediğini ve hangi şarkı olduğunu internetten buluyor.. bu yöntemle buldum..
şarkıyı DJ Diam's söylüyor muş.. Aresten indirdim...:)
dostum şu programın ismini versene yada linkini acilen lazım bende yabancı bi şarkı arıyorum bi türlü bulamadım sadece zigıleee ooo ooo ooo dediğini anladım ama yazılış farklı olduğundan googlede çıkmıyor bi zahmet şu programı ekleyi ver...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ya artık bir önlem alınmalı. şu tarihi geçmiş konulara msj yazılması engellenmeli..İşin suyunu çıkarttılar.

Colloddi

Colloddi

Üye
DiaBLoS™;1296529' Alıntı:
Ya artık bir önlem alınmalı. şu tarihi geçmiş konulara msj yazılması engellenmeli..İşin suyunu çıkarttılar.
:D sıkma canını şikayet et silerler

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tarihe bu kadar takılmamak lazım!
Programı ben de merak ettim doğrusu :hmmm
a21a paylaşır mı acaba bizlerle programın ismini?

sofrabezi

Üye

linkteki şarkıyı kim söylüyor çok önemli yardım please.
[email protected] he onlineyimi.:megafon:

--------------- Ekleme ---------------

O program bi işe yaramıyor ayrıca ismi tunitec

Anıl Umut

Emekli Yönetici
:locked:

• Beğen
Tepkiler: hilmiki
Baydırman

Baydırman

Moderator
Shazam

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
shazamı kullansana buraya konu açmak yerine :nono:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bu arada şarkıyı buldum caddelerde rüzgar ama nilüferden dinlemeyin deryaya bi şans verin derim.

Üst Alt