Bu şarkıyı kim söylüyor.?

Konu, 'Gereksiz Mesajlar ve Deneme Mesajları' kısmında a21a tarafından paylaşıldı. Okunma: 42593 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar.. sizden bir konuda yardım istiyorum.. aşağıda linkini verdiğim şarkıyı radyodan dinlerken alıntı yaptım.. şarkıyı kimin söylediği ve adının ne olduğunu bilen varmı..:sos

http://rapidshare.com/files/18047505/bu_sarki_kimin.mp3.html

2. yabancı olduğu için çıkaramadık sana tavsiyem sözlerini(anlayabildiysen) google a yaz şarkı sözlerinden belki bulur

3. sağol exelans.. zaten sözlerini anlayabilseydim areste hemen bulurdum...
    ilginç bir program buldum araştırırken... herhangi bir şarkıyı bilgisayar mikrofonuna mırıldanıyorsunuz.. veya varsa dinletiyorsunuz... şarkıyı kimin söylediğini ve hangi şarkı olduğunu internetten buluyor.. bu yöntemle buldum..
    şarkıyı DJ Diam's söylüyor muş.. Aresten indirdim...:)

4. dostum şu programın ismini versene yada linkini acilen lazım bende yabancı bi şarkı arıyorum bi türlü bulamadım sadece zigıleee ooo ooo ooo dediğini anladım ama yazılış farklı olduğundan googlede çıkmıyor bi zahmet şu programı ekleyi ver...

5. Ya artık bir önlem alınmalı. şu tarihi geçmiş konulara msj yazılması engellenmeli..İşin suyunu çıkarttılar.

6. :D sıkma canını şikayet et silerler

7. Tarihe bu kadar takılmamak lazım!
    Programı ben de merak ettim doğrusu :hmmm
    a21a paylaşır mı acaba bizlerle programın ismini?

8. :locked:

hilmiki bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.