Bu mıknatıslardan nerede bulabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Bu mıknatıslardan nerede bulabilirim ?
:)

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
bilen yok mu ya

MrExpert

MrExpert

Üye
Bizim işyerinde var bunların aynısından ama nerden alındığını hatırlayamadım ... :hmmm

restmod

restmod

Üye
neohobi diye bi site var her sekilde ve boyda miknatis varr orda banada lazim olmustu ordan almistim

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kirtasiye .?

KırcalıHolding

Üye
deri tekstil malzemesi satan aksesuarcılarda bulunur

restmod

restmod

Üye

Abi telefona alacağım için boyut mm'lik olmalı.

- - - Eklendi - - -

Peki kaç günde geliyor ?

3 gunde gelmisti disardan bi dukkandan falan almani onermem hem burdaki kadar guclu olmuyolar hemde pahali burdan 14 liraya aldigim miknatislari disarida 70 istemislerdi

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
3 gunde gelmisti disardan bi dukkandan falan almani onermem hem burdaki kadar guclu olmuyolar hemde pahali burdan 14 liraya aldigim miknatislari disarida 70 istemislerdi
simdi benim telefonun ekranının problemi icin alıcam fakat boyut olarak pek emin degilim kac mm sıgabilir kücücük yere ? bilginiz var mı ?

- - - Eklendi - - -

bkz.

TheMadness

TheMadness

Üye

simdi benim telefonun ekranının problemi icin alıcam fakat boyut olarak pek emin degilim kac mm sıgabilir kücücük yere ? bilginiz var mı ?

- - - Eklendi - - -

bkz.

eski bi kulaklığın varsa ondan çıkar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Videodaki sorun için arıyorsan yenisini almana gerek yok. Evde muhakkak bozuk telefon kulaklığın vardır. Onların içindeki küçük ve güçlü mıknatıslar işini görecektir. Bozuk kulaklık yoksa 1 milyoncudan yenisini alıp onu bozabilirsin. En hesaplı yöntem bu olacaktır.

Buzdolabına yapıştırılan magnetler işe yararsa onları da düşünebilirsin.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Videodaki sorun için arıyorsan yenisini almana gerek yok. Evde muhakkak bozuk telefon kulaklığın vardır. Onların içindeki küçük ve güçlü mıknatıslar işini görecektir. Bozuk kulaklık yoksa 1 milyoncudan yenisini alıp onu bozabilirsin. En hesaplı yöntem bu olacaktır.

Buzdolabına yapıştırılan magnetler işe yararsa onları da düşünebilirsin.
abi dedigin gibi 1 milyonculardan aldıgım bi bozuk kulaklık vardı onun mıknatısı cok inceydi ve olmadı.Fakat yeni bozulan kulaküstü kulaklıgım etki gösteriyor fakat 1,5 cm o da telefona girmeyecegine göre mm'lik bulmaya calısıyorum fakat arkadasın önerdigi sitedeki mıknatıslar olur mu bilemiyorum.

restmod

restmod

Üye
ordakiler mutlaka olur farkli boylarda siparis edersin olani takarsin zaten ucuz bisey

furkan5800

furkan5800

Üye
Videoyu izlemedim ama miknatisli kupelerin miknatisi olabilir çok ufak ve çok guclu

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
resim olarak örnek verebilir misin furkan

bayon

Üye
Ya sorun ne ki bu işlemi uyguluyorsunuz biri söyleye bilir mi acaba ?

bayon

Üye
telefondan girdiğm için pek birşey anlayamadım bu mesajı yazana kadar soruma cevap verseydin daha iyiydi yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...