Bu bebekleri yiyebilir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Bu bebekleri yiyebilir misiniz?
Bu bebekler badem ezmesinden yapılmış... O kadar gerçekçi duruyorlar ki... Ne dersiniz yiyebilir misiniz?

tuba.dmn

Üye
çok tatlılarr yaa yiyemezdim heraldee:):)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çinli olmak lazım bunları yiyebilmek için :ehe
:ohannes: O ne gerçekçiliktir Yarabbim! Nerde satılıyormuş bilen var mı?..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok Tatlılar Kıyamam:)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
asla yiyemem aynen gerçek gibiler

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
ÁŔÁŚ;1060163' Alıntı:

Çinliler de yiyiyor Japonlar da, Tayland'da da yeniyor. Genel olarak uzak doğu mutfağında var! Ama bunun konumuzla ya da benim esprimle ne alakası var onu anlayamadım...

canmir

canmir

Üye
ilginç sadece

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi

Çinliler de yiyiyor Japonlar da, Tayland'da da yeniyor. Genel olarak uzak doğu mutfağında var! Ama bunun konumuzla ya da benim esprimle ne alakası var onu anlayamadım...
o bahsetiğiniz konu hani markette falan konservesi,restorantta pişirilirken gösterilen fotoğrafların oldugu konudan bahsediyorsanız o haber yalan.bir tiyatrocunun ilgi çekmek amacıyla yaptıgı eylemdir.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
o bahsetiğiniz konu hani markette falan konservesi,restorantta pişirilirken gösterilen fotoğrafların oldugu konudan bahsediyorsanız o haber yalan.bir tiyatrocunun ilgi çekmek amacıyla yaptıgı eylemdir.

Farklı farklı fotoğraflarla internette pek çok sitede görülebiliyor... Açıkçası neyin doğru neyin yalan olduğunu ben de şaşırdım :) Artık ne doğru diye gösterilene ne de onu yalanlayana inanabiliyor insan :) Uzak Doğuya gitmek lazım :)

Tabii sonuçta gerçek veya değil; çekik gözlü olan biri bebek yiyiyor olarak yer ettiği için beynimizde ben de konuyla ilgili bir espri yapmıştım...

Bu arada ilk sorum arada kaynadı? Nerde satılıyor?.. Kız arkadaşa verilecek bir hediyenin yanında muhteşem bir süsleme olur :ehe
Mesela esas hediyeyi pembe bir bebek tulumunun içinde vermiştim, bayılmıştı :gul:

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Hacı Bunlar Bi Giderki Ekmeğin Üstüne...Sürücen Yumulucan Varya Sahurda:D

ALican35

ALican35

Üye
bunLarı yemeK zoR ^^ insanın duyguLarı oLmamaSı Lasım..

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
yerken birde bir kaç poz çekicen:ehe

KAFKAS KARTALI

Üye
içim bulanır asla yiyemem

cLuBBeRzAn-CoCo

Üye
bu haberi gazetede okudum

c3r3n

c3r3n

Üye
çok hoşlar yaaa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt