bitmeyen insaat

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında levelman92 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5707 | Cevaplanma: 18

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bitmeyen insaat

Deniz kenarında yapılan yazlık ev inşaatları ile

Şehir içinde yapılan normal ev inşaatlarının bitme süresi arasında hiç fark yokmuş...
    < Resmi açmak için tıklayın >

Fakat

Resimde gördüğünüz yazlık ev inşaatı, tam 15 yıldır bitirilemiyor

bitmez de :D

beyler biraz ayıp oldugunu bende biliyorum ama yeni oldugum için affetin
    ayıp ama gerçek sizinle paylasmak istedim bunda hiçbir kötü niyetim yokk ;;)

Yazan: levelman92
  2. bu adamın bitircek gibi bi hali yok insaattan kızları izliyor baksana :lol2:

3. verildi bu çocuklar..nerden biliyosun derseniz ben vermiştim

4. Bitmez bu.. :ehe:

5. Bitmezzzzzzzzz

6. şööööööle bilirkişi gözüyle bi 15-20 seneye galiba biter

7. Ben olsam bende çalışmazdım

8. bitmez bu bitmezzzzzzz

9. mütahit başka yere temel atmalı

10. adamada hak verin yaf altta o ablalar warken bitmez tabi

11. böle kizlar orda oldukça daha o inşaat bitmez...

12. o in&#351;at&#305;n bitmesi için benim gelmem laz&#305;m

13. adamlar emekli olur valla

14. bitmeez ooo bittmmmeeezzz

15. bi elin nesi var 2 elin sesi var
    birlik olurlarsa biter

16. Harbiden de Bitmeaz ya Nasıl BakıyorLar..

17. <div class='quotetop'>(c4n4fort3 &#064; Nov 13 2005, 03&#58;49 PM) [post=209101]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    bu adamın bitircek gibi bi hali yok insaattan kızları izliyor baksana
    [/b][/quote]
    tamamiyle katılıyorum

bitmeyen insaat konusuna benzer içerikler

1. Bitmeyen Yalnızlık

Bitmeyen Yalnızlık yine herzamankinden farksız birgün, dışarıda güneş we hareket içerde bir genç we yorgunluk bir de YALNIZLIK. we televizyonda reklamlar yukarı katta tıkırtılar aşağı katta sessizlik uzaklarda ölüm,yakınlarda yine ölüm bir...
  2. Bitmeyen Kavga

13 asırdır kâğıt üstünde çizilen sınırların böldüğü halklar 70 yıllık zoraki bir birliktelik farklı dinler farklı tarihler farklı ittifaklar... Balkanlar yeryüzünün en sıcak noktalarından biri... Dün de böyleydi bugün de... Ne yazık ki fatura...
  3. Bitmeyen aşk

Abdurrahim Albayrak, Sakaryaspor'da oynarken alamadığı yıldıza '10 sene sonra' yeni teklif yaptı FENERBAHÇE'YE KAPTIRMIŞTI Cimbom, Wolfsburg'da forma giyen Tuncay Şanlı için yeniden devreye girdi. Bu transferle yedek yönetici Abdurrahim...
  4. Bitmeyen Fıkra :)

Patron Sekretere : Bir haftalığına iş için yurtdışına çikacagiz. Ona göre hazırlan. Sekreter kocasını arar : Patronla bir haftalığına yurtdışına çıkacağız. Sen başının çaresine bakarsın. Kocası sevgilisini arar : Karım bir haftalığına yok....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 20:02:15