Bir kadın nasıl bırakılır.?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir kadın nasıl bırakılır.?
Birini seviyorsunuz ona bağlanmışsınız, alışmış, sevmiş, gönül vermişsiniz. Onunla olmak istiyor ama olamıyorsunuz, belki yasak olmayacak biri, belki uzak ulaşılmayacak biri, bazı huyları güzel değil ama ona bağlı olduğunuz için bırakamıyorsunuz, yada ona acıdığınız için sevdiniz ve bağlandınız, terk edilemeyecek biri ama terk etmek zorundasınız. Sevdiniz ama bir iki huyu hoşunuza gitmedi oda inatla bu huydan vaz geçmiyor yada yapamıyor diyelim. Başka bir seçenek arıyorsunuz herkez yoluna diyorsun ama aklını kemiriyor geri dönüyorsunuz. Nasıl vazgeçilir? ve bunların aynısı oda istiyor ama bırakamıyorsa. Istemeden terk etmenin en mantıklı yolu nedir.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver' ve Tuba.Erva

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Ayrilamazlar herhalde

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
kadınlar gururludur ne kdar severse sevsın ayrılmak ıstıyorum de bırakır senı olmuyorsa
pesinden kosmaz merak etme :good:
ölüyor bıtıyor askımdan ayrılamıyorum ne yapcam erkeklerın abartmasıdır:oke:

• Beğen
Tepkiler: Masha

enkazcı

Üye
kardeş derimki kadına seni terkediyorum o huylarından wazgeçmediğin yapamadığın için..:ehe:ehe:ehe:ehe

ultrayer6

ultrayer6

Üye
vur onu.

arslansem

arslansem

Üye
İnsanlar farklı farklı yaratılmıştır.Herkes birbirine uysaydı şıp diye evlenirler boşanma diye bir kavram olmazdı.Karşına çıkan insanın elbette ki bazı özellikleri sana uymayacak,anlaşmazlık ve uyum sorunu olacak.Fakat sevgin bunların hepsinin üzerindeyse baş edebiliyorsan bütün sorunlarla ayrı düşmeye sebep yok bence.Tam tersi ise hayırlısını istemeli ve yollar ayrılmalı.Herkesin her istediği olmuyor bu hayatta

Dafny

Dafny

Üye
Bence tek yol oyalanacak bir şeyler bulmak.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
vazgeçilmez

'Enver'

'Enver'

Üye
bırakamazzsın

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
yasak bırıyse kesın bırak
belki belki belki
anladı ben:bye2:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
seni çok iyi anlıyorum dostum emin ol... Benim fikrim devam et, hayat aslında çok basit bakış açını biraz sola veya sağa kaydıracaksın senden mutlusu ve huzurlusu olamaz. devam et kafan rahat olsun... bazı şeyleri görmezden gelmek zorundasın... Bakış açısını değiştir biraz bir kaç derece oynat sonra bana teşekkür edeceksin... git ona açık ol yürekli ol rahat ol... devam et rahat rahat...rahatsız oldugun durumları onunla açık bir şekilde paylaş içine atma....hadi hayırlısı olsun...
Birini seviyorsunuz ona bağlanmışsınız, alışmış, sevmiş, gönül vermişsiniz. Onunla olmak istiyor ama olamıyorsunuz, belki yasak olmayacak biri, belki uzak ulaşılmayacak biri, bazı huyları güzel değil ama ona bağlı olduğunuz için bırakamıyorsunuz, yada ona acıdığınız için sevdiniz ve bağlandınız, terk edilemeyecek biri ama terk etmek zorundasınız. Sevdiniz ama bir iki huyu hoşunuza gitmedi oda inatla bu huydan vaz geçmiyor yada yapamıyor diyelim. Başka bir seçenek arıyorsunuz herkez yoluna diyorsun ama aklını kemiriyor geri dönüyorsunuz. Nasıl vazgeçilir? ve bunların aynısı oda istiyor ama bırakamıyorsa. Istemeden terk etmenin en mantıklı yolu nedir.

----------Eklendi @ 12:22:16 ---------- Yazıldı @ 12:21:29 ----------

yasalar olmasa güzel bir çözüm yolu... :d:

----------Eklendi @ 12:23:23 ---------- Yazıldı @ 12:22:16 ----------

kardeş Allah korusun, arkadaşın başına bir hal gelecek sonra haberler de ; forumdan yardım istedi bir kullanıcı vur dedi vurdu diye sürmanşet atacak gazateler... :d:

• Beğen
Tepkiler: Reşwan

spawn92

Üye
aldat onu

artismiyimneyim

Üye
Her "ışte buraya kadar" deyişinde,daha da baglanacagini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...