Bir Erkek Kadını Nasıl Baştan Çıkartabilir?

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 33059 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Bir Erkek Kadını Nasıl Baştan Çıkartabilir?

  Bazı erkekler şevhetli görüntülerle baştan çıkar. Bazılarını yaramaz sözcükler yoldan çıkarır.
  Diğerleri ise dokunuşlarla yatakta deliye döner. Beraber olduğunuz erkeğin ‘cinsel duyusu’nun hangisi olduğunu öğrenip onu çılgına çevirmeye var mısınız?
  Görsellikle deliye dönen erkek tipi

  ‘Atttacting Romance’ adlı kitabın yazarı ve NLP uzmanı Jay Arthur birçok erkeğin gördükleriyle uyarıldığını belirtirken bu kategorideki erkeklerin partnerlerine ‘Bunu benim için canlandırır mısın?’ gibi isteklerle geldiklerini söylüyor.

  Balık etli bayanlar yaşadı!

  ‘The Hot Guide to Safer Sex’ adlı kitabun yazarı Yvonne K. Fulbright seks sırasında baldırları titreyen kadınların erkeklere çok çekici geldiğini söylüyor ve ekliyor: ‘Bu çok kadınsı bir durum. O da size bakarak kendini daha erkeksi hissediyor’.

  Aynanın önünde sevişin

  Aynalar görmekten zevk alan erkeklerin sevişmeyi yeni açılardan izlemesine olanak sağlar. Onu deli etmek istiyorsanız sevişirken önünüze bir ayna koyun ve onun arkanızda durmasını sağlayın. İleri-geri haraket ederken bir elinizi boynuna dolayın. Aynada izlediği bu görüntü onu zevkin doruklarına çıkartacak.

  Dinleyerek uyarılan erkek tipi

  Partnerinizin bu kategoriye girdiğini düşünüyorsanız sevişirken ona şevhetli sözcükler söylemeye özen gösterin.

  Sözcüklerin büyüsü
  ????:

  Baştan çıkarma oyunu...

  Sevişirken ona o an ne yaptığınızı söyleyebilirsiniz. Örneğin ‘Şimdi boynuna ve kasıklarına dokunacağım’ dediğiniz an yaptığınız ve hissettiğiniz şeyleri duyarak deliye dönen sevgilinizi zevkin doruğuna ulaştıracaksınız.

  Bırakın vücutlarınız konuşsun

  Sevişirken birbirinize değen vücutlarınızın çıkardığı erotik ses partnerinizin seksten daha çok zevk almasını sağlar. Ayrıca dinleyerek uyarılan bir erkekle sevişirken müziği açmak da iyi bir fikir olabilir ne dersiniz?
  Dokunuşlarla tahrik olan erkek tipi
  Bu kategoriye giren erkekler vücutlarına dokunduğunuz anda eriyip yok olabilir. Kopya çekme oyunu
  Yatakta birbirinizin yaptığı hareketleri tekrar etme oyunu oynamaya ne dersiniz? Sizin boynunuzu öpüyorsa hiç durmayın ve siz de onunkini öpün. Göğüzlerinizi okşuyorsa siz de ona aynı şeyi yapın. Bu oyunun sonunda birbirinizin zevk noktalarını dokunarak keşfetmiş olacaksınız. ????:

  Baştan çıkarma oyunu...

  Saçlarınızla dokunun
  Saçlarınızı göğsünün üzerinde gezdirin. Eğer yeteri kadar uzunlarsa tüm vücuduna değdirin, özellikle de özel bölgelerine. Jay Arthur erkeklerin %5 gibi ufak bir oranının ise koku ve tat duyularıyla uyarıldıklarını belirtiyor.
  Kokulu mumlar
  Partnerinizin kokuya karşı bir hassaslığı olduğunu farkettiyseniz bir dahaki sevişmenizde odanın içinde kokulu bir mum yakın. Değişimi hemen farkedeceksiniz.
  Frambuaz likörü tattırın
  Sevişmeye başlamadan önce tat alma duyusunun kuvvetli olduğunu düşündüğünüz sevgilinize ufak bir öpücük verin ve önceden hazırladığınız frambuaz liköründen bir yudum alın. Ona gözlerini kapamasını ve az sonra dudaklarında hissedeceği tadın ne olduğunu bulmaya çalışmasını söyleyin. Bu oyun ikinizi de çok eğlendirecek!  Yazan: Dogus Pertez

Bir Erkek Kadını Nasıl Baştan Çıkartabilir? konusuna benzer içerikler

 1. Erkek Evleneceği Kadını Nasıl Seçiyor ? ( Aile, Evlilik ve İlişkiler )

  Çoğu erkek eşinden bahsederken 'onunla evleneceğimizden emindim' diye konuşur. Kadınları anlamadıkları söylenen erkekler bunu nasıl başarıyor, ne kadar sürede bir kadınla gelecek kuracağını anlıyor? İşte sizi şok edecek süre; sadece 20 saniye!...
 2. Erkekler evlenecekleri kadını nasıl seçiyor? ( Aile, Evlilik ve İlişkiler )

  Erkekler evlenecekleri kadını ilk görüşte seçiyor. Çoğu erkek eşinden bahsederken 'onunla evleneceğimizden emindim' diye konuşur. Kadınları anlamadıkları söylenen erkekler bunu nasıl başarıyor ne kadar sürede bir kadınla gelecek kuracağını...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13 Şubat 2016 Cumartesi - 12:51:10