bimcell

Sponsorlu Bağlantılar

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
bimcell
bimcell e geçmeyi düşünüyorum doğru bir kararmı

avast

avast

Üye
dogru bi karar avea ile aymi cekiyo ben aveadan gectim tarofelerini biliyosundur zaten

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
tarifeleri dedin sanırım bu arada 1 dk si kaç kuruş ?

blastx

blastx

Üye
tarifeleri dedin sanırım bu arada 1 dk si kaç kuruş ?
6 sn 1 krş 60 sm 10 krş çok hesaplı ama nette bimcell hakkında söylenenler pekte iç açıcı değil açıkcası 10 tl lik konuşma paketinde 60 dk dolmadan bitiyor diyenler var hıç sebep yokken para kesiyor diyyenler var daha çok şey söyleniyor bende geçecektim bu söylentiler yuzunden vodafonu seçtim bimcell kullananlar konu hakkında görüş belirtirlerse çok sevinirim

technoshark

technoshark

Üye
Hadi ya, öyle şeyler mi varmış.. Ben buna hiç dikkat etmemiştim.. İyiki okudum burayı yoksa bende haftaya geçmeyi düşünüyordum!

BYFECI

BYFECI

Üye
Geçmeni tavsiye etmem.

blastx

blastx

Üye
Hadi ya, öyle şeyler mi varmış.. Ben buna hiç dikkat etmemiştim.. İyiki okudum burayı yoksa bende haftaya geçmeyi düşünüyordum!
ne yazık ki durum bu ucuz konuşturacağız diyorlar milleti sömürüp duruyorlar

_erdal_

_erdal_

Üye
kısa konuşmalar için birebir :oke:

koray777

koray777

Üye
hiç sebep yokken para kesiyor diyenlerin kesilen vergilerden haberi olmayanlar ya da pakedi otomatik yenilemip farkina varmayanlar.

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
6 sn 1 krş 60 sm 10 krş çok hesaplı ama nette bimcell hakkında söylenenler pekte iç açıcı değil açıkcası 10 tl lik konuşma paketinde 60 dk dolmadan bitiyor diyenler var hıç sebep yokken para kesiyor diyyenler var daha çok şey söyleniyor bende geçecektim bu söylentiler yuzunden vodafonu seçtim bimcell kullananlar konu hakkında görüş belirtirlerse çok sevinirim

ben de kullanıyorum. hiç sebep yokken para kesildiği doğrudur. müşteri hizmetlerini aradığımda ise internete bağlanmış olabileceğim söylendi ancak öyle birşey olmadı. aveanın alt yapısını kullandığı için pek güvenmemenizi öneririm. vodafone yada turkcell güzel bir 3lü paket yaparsa hiç düşünmem geçerim.

phasan

phasan

Üye
Bende avea hattımı geçmeyı dusunuyorum

achambo

achambo

Üye

bende öyle bişey olmadı hatta bir süre para kesilmiyodu benden paket yokken:)

- - - Eklendi - - -

ben aveadan geçtim hiç sıkıntı yok