Bill Gates ... Zenginlik ( Alıntıdır )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Bill Gates ... Zenginlik ( Alıntıdır )
Bill Gates 1 yıl içinde saniyede 250$ kazanıyor. Bu da günde yaklaşık 20 milyon $ ve yılda 7.8 milyar $ ediyor.

Diyelim ki; Bill Gates bi yerlerde 1.000$ düşürdü. Aramak için yorulmasına gerek bile yok. Çünku 4 saniye içinde otomatikman 1000$ kazanmış oluyor.

ABD'nin dış borcu şu an 5.62 trilyon $. Bill Gates bu borcu ödemeyi üstlense 10 yılda hesabı tamamen kapatır.

Yeryüzündeki herkese 15$ borç verse yine de cebinde 5 milyon $ para kalır.

Michael Jordan ABD'nin en fazla para kazanan sporcusu. Ve o hiçbir şey yiyip içmese ve yıllık kazancı da 30 milyon $ olsa yine de Bill Gates kadar zengin olabilmesi için 277 yıl beklemesi gerek.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
O kadarında gözüm yok saniyede 200 $ yeter bana :ehe

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Saniyede 1 Dolar Bile yeter be hacı :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
:D Biliyorumda bende espiri amacı öyle söyledim :D

warriorname

warriorname

Üye
Saniyede (Fifty Cent) yeter.. :) :)

TeAmo42

TeAmo42

Üye
Saniye hesabını bırakın aylık 10.000$ olsa Tr şartlarında en zenginler sınıfındayız :D

esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
:D arkadaşlar olmayacak :D

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Yemin ederim ağlamak istiyorum 4 saniyede 1000$ mı..!!! :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım:

zombaka

zombaka

Üye
Öf be ben bır ayda o civarda kazanıyorum 250dalar 480 liraya falan denk geliyo ben ayda 600 kazanıyorum sözde hıyar hep yarım yamalak veriyo

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: ve bunlardan 100 tane daha :oha: diyorum yaaaniiiiii :(

- - - Eklendi - - -

ben adamın adını unutur para diye çağırırım adamı yaw nasıl kazanıyo öle yaaa :(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:hmmm Enteresan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...