BİLGİSAYARIM WİN 8.1 KALDIRIRMI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
BİLGİSAYARIM WİN 8.1 KALDIRIRMI
Merhaba arkadaşlar size sormak istedim 2 kere 8.1 denedim olmadı herşey tamamlanıyor bitiyor sorun yok ama pc yi resetlediğimde ekran gelmiyor sonra kendi kendisini resetlemeye başlıyor cc leaner'den görüntü aldım destekliyormu bakarmısınız yorumlarınızı bilginizi ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Siycey

Siycey

Üye
Bu bilgiler yeterli değil,ayrıca format attığın işletim sistemindede sorun olabilir.

MuhammedGMS

MuhammedGMS

Üye
Windows 8.1 geçerken uyumluluk denetleyicisinden bakarak uyumlu ise bilgisayarın geçiş yapabilirsin ama direk 8.1 e geçme çünkü 8.1 de bendede sorun olmuştu ilkönce windows 8 kur daha sonra windows update'den 8.1 e geçersin işletim sistemin 32 bit olduğu içinde böyle bi sıkıntı yaşamış olabilirsin 64 bit olursa sıkıntı yaşamazsın yani herşeyde bi sıkıntı yaşayabilirsin pc özelliklerinin tamamını yazabilirsen sana daha iyi yardımcı olabilirim.

turancen

turancen

Üye
Benim yüklediğim windows 8.1 pro :D

Kaldırır kardeş, gönül rahatlığıyla yükleyebilirsin, tavsiyem 64 bit olanı yükle ve win7 ile farkı göreceksin.

Benim sistemim bile canavar gibi çalıştırıyorsa, senin sistem fazlasıyla çalıştırır.

sistemim
amd 5200+ 2,7 ghz
2gb ddr2 800
ati hd 4650 512 mb agp
120 gb ssd
He bu arada windows 8.1 bendeki orjinal alıp yüklemiştim :D dvd den değil, usb bot edip öyle yükledim, dvd de sorun çıkıyordu

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
heralde busefer yeterli bilgi olmuştur :) @MuhammedGMS
bu özellikler yönünde 8.1 kaldırırmı ?
bu daha detaylı bilgi
buda 8.1 yükseltme yardımcısından görüntüler
şimdi 8.1 olurmu olmazmı bukadar bilgi yönergesinde

mrzstyl

mrzstyl

Üye
kaldırır yükle :oke:

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
ama anlamadığım bişey var internetten indirdim formatı yüklerken sorun yok açıp kapatınca kendi kendisini resetliyo denesemmi bidaha
formatı dvd çektim var ama denesemmi karar veremiyorum

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
win 8.1 proyu kurdum flash bellek üzerinden konuya cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum @Nextman konu :locked2: lütfen

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt