Bilgisayardan iPhone'a Resim Dosyaları Nasıl Atılır?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında Revengeful tarafından paylaşıldı. Okunma: 97473 | Cevaplanma: 2

1. Bilgisayardan iPhone'a Resim Dosyaları Nasıl Atılır?

Bilgisayarınızdan iPhone'nuza Nasıl Resim Aktarabiliriz ?

Bilgisayarınızda ki resimleri iphone'nize aktarabilmeniz için öncelikle iTunes programının yüklü olması gerekmektedir.iTunes programının son sürümünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
    iTunes programını indirip kurma işlemini gerçekleştiriyoruz.Kurulum işleminden sonraiPhone'numuzu ara kablosu ile bilgisayara bağlıyoruz ve iTunes programını çalıştırıyoruz.

iTunes programı açıldıktan sol taraftaki bölümden Devices seçeneğinin altında ki Telefonumkısmına tıklıyoruz ve üst kısımdaki sekmelerdenPhotos sekmesine tıklıyoruz.

Photos sekmesine tıkladıktan sonra karşımıza gelen pencereden Sync photos from seçeneğini işaretliyerek fotoğraf yükleme işlemini aktif hale getiriyoruz.
    iPhone içersine atmak istediğimiz resim yada klasörleri Choose folder... seçeneği ile seçerek sağ alt köşedeki Apply butonuna tıklayarak iPhone'da fotoğrafların altına aktarılmasını sağlıyoruz.

Yazan: Revengeful
    fatih006 ve Burak bunu beğendi.
  2. sağol mert :)

Bilgisayardan iPhone'a Resim Dosyaları Nasıl Atılır? konusuna benzer içerikler

1. İphone'dan bilgisayara nasıl video atılır? ( iPhone - iOS Genel & Destek )

Çektiğim videoları nasıl bilgisayara atarım itunes üzerinden? Ben şahsen bulamadım? Teşekkürler.
  2. Nokia N8 Facebook'a nasıl resim atılır? ( Symbian^3 Cihaz Destek )

Evet arkadaşkar yeni aldığım telefonumdan (n8) facebook'a nasıl resim atıcağımı çözemedim.:vur
  3. Telefondan flash'a video-resim nasıl atılır. ( Symbian Destek )

Uğraş uğraş başaramdım.aslında atıyorda yanlış oluyor.neyse telefonum 5800 telefonumdaki video-resimleri gruplara ayırmak ve flash diske atmak istiyorum.telefonu usb kanlosuyla pc^ye bağladım.ayarları f'ye yaptım ve başladı atmaya bitti ama...
  4. İpod Touch Dosya Nasıl Atılır?Yardım ( iPhone - iOS Genel & Destek )

1 hafta önce 4.nesil ipod touch aldım.içine dosya atmak için iTunesi yükledim.kurcaladım pc deki tüm müzikleri atmış.istemediğim şeylerde var içinde.nasıl adam gibi istediğim şeyi atabilirim.anlatabilirmisiniz?görsel olsa daha iyi olur.müzik...
  5. Yardım ipa uzantılı dosyayı iphone'a nasıl kuruyorum ( iPhone - iOS Genel & Destek )

foursquare 4.2.3 ipa dosyasını buldum malum ios7.0 3gs modeline kurulamıyor şimdi bu ipa uzantıyı nasıl telefonuma yüklücem?
Yüklüyor...
08 Şubat 2016 Pazartesi - 4:00:57