Bilgisayar'da Bağlama Çalma Proğramı

Konu, 'PC-Yazılım Genel' kısmında Samsun55'' tarafından paylaşıldı. Okunma: 5520 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilgisayar'da Bağlama Çalma Proğramı

< Resmi açmak için tıklayın >

İki adet bağlama proğramı.Bilgisayarınızın klavyeleriyle artık bağlama çalabilirsiniz,belki bir ozan bile olabilirsiniz ,şaka tabi pc başında ozan olunmaz :D

İndir...

Yazan: Samsun55''
    ceremi61, .eRCaN. ve Burak bunu beğendi.
  2. Teşekkürler.

3. rica ederim..

4. Teşekkürler..

5. teşekkürler :)

6. rica ederim :)

7. Teşekkürler Çaldıkca Seni Hatırlarım :aha:

8. rica...
    çaldıkça beni hatırla eğlenceli bişey :D

9. program indirilmiyor neden

Bilgisayar'da Bağlama Çalma Proğramı konusuna benzer içerikler

1. Bilgisayar' da Bağlama Çalma Programı...

-XP Stil -eski site linkleri kaldırıldı -gereksiz kodlar kaldırıldı -kısayol menüsüne erişim için başlık çubuğuna buton eklendi -nota listesine geçiş için buton eklendi ( LST ) Ana Sayfa Bağlama Programı v3.2.1 İndir
  2. Bilgisayar' da Keman Çalma Programı...

- Notaların normal ve hızlandırılmış hali var. Gerçekten etkili... - Otomatik kayıt ve çalma özelliği. - Kaydedip sonradan açma ve dinleme özelliği....
  3. bilgisayarın sesini telefonda çalma

bilgisayarda çalan müzik veya uygulamanın sesini usb bağlantısı ile telefonda çalabilirmiyim. yani böyle bir uygulama varmı Telefon: 5800 XM (cfw yüklü )
  4. uzun sap bağlama akord proğramı n8

arakadaslar nokia n8 için uzun sap bağlama akord proğramı arıyorum forumda aradım bulamadım veya gözden kaçtı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  5. Bilgisayarıma gözetleme proğramı yüklemek istiyorum

Bilgisayarıma keylogger yüklemek istiyorum. bunun bana bi zararı olurmu. Ben facebooka girdiğimde ıd ve şifreyi internet bağlantısı ile başkalarına gönderebılırmı.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 8:04:18