Bilgisayar'da Bağlama Çalma Proğramı

Konu, 'PC Yazılım' kısmında Samsun55'' tarafından paylaşıldı. Okunma: 5541 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilgisayar'da Bağlama Çalma Proğramı

< Resmi açmak için tıklayın >

İki adet bağlama proğramı.Bilgisayarınızın klavyeleriyle artık bağlama çalabilirsiniz,belki bir ozan bile olabilirsiniz ,şaka tabi pc başında ozan olunmaz :D

İndir...

Yazan: Samsun55''
    ceremi61, .eRCaN. ve Burak bunu beğendi.
  2. Teşekkürler.

3. rica ederim..

4. Teşekkürler..

5. teşekkürler :)

6. rica ederim :)

7. Teşekkürler Çaldıkca Seni Hatırlarım :aha:

8. rica...
    çaldıkça beni hatırla eğlenceli bişey :D

9. program indirilmiyor neden

Bilgisayar'da Bağlama Çalma Proğramı konusuna benzer içerikler

1. Bilgisayar' da Bağlama Çalma Programı... ( 10 Şubat 2008 | PC Yazılım )

-XP Stil -eski site linkleri kaldırıldı -gereksiz kodlar kaldırıldı -kısayol menüsüne erişim için başlık çubuğuna buton eklendi -nota listesine geçiş için buton eklendi ( LST ) Ana Sayfa Bağlama Programı v3.2.1 İndir
  2. Bilgisayar' da Keman Çalma Programı... ( 10 Kasım 2009 | PC Yazılım )

- Notaların normal ve hızlandırılmış hali var. Gerçekten etkili... - Otomatik kayıt ve çalma özelliği. - Kaydedip sonradan açma ve dinleme özelliği....
  3. bilgisayarın sesini telefonda çalma ( 14 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

bilgisayarda çalan müzik veya uygulamanın sesini usb bağlantısı ile telefonda çalabilirmiyim. yani böyle bir uygulama varmı Telefon: 5800 XM (cfw yüklü )
  4. uzun sap bağlama akord proğramı n8 ( 17 Eylül 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arakadaslar nokia n8 için uzun sap bağlama akord proğramı arıyorum forumda aradım bulamadım veya gözden kaçtı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  5. Bilgisayarıma gözetleme proğramı yüklemek istiyorum ( 15 Temmuz 2013 | PC Yazılım Destek )

Bilgisayarıma keylogger yüklemek istiyorum. bunun bana bi zararı olurmu. Ben facebooka girdiğimde ıd ve şifreyi internet bağlantısı ile başkalarına gönderebılırmı.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 18:10:18