beyler galaxy acede flash desteği varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
beyler galaxy acede flash desteği varmı
evet arkadaşlar galaxy aceye flash 10.1 yükleniyomu

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
işlemcisi desteklemiyor :oke:
ama puffin vs ile halledebilirsin :oke:

blacktalon

blacktalon

Üye
malesef

nalcam22

nalcam22

Üye
    Konu Sahibi
saolun ben biraz araştır flash destekli tarayıcı var bi kaçtane .

srooyunu

Üye
yaw arkadaslar ben yeni huawi ideos x5 aldim ama kendi tarayicisini birturlu pcdeki gibi yapamadim ne yaptiysam normal facebooka giremedim yardimci olacak bir arkadas ?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
yaw arkadaslar ben yeni huawi ideos x5 aldim ama kendi tarayicisini birturlu pcdeki gibi yapamadim ne yaptiysam normal facebooka giremedim yardimci olacak bir arkadas ?

facebook.com/home.php?

Adres çubuğuna başına www. Ekleyerek yaz. :oke:

onurgunay35

onurgunay35

Üye

Buyur dostum.
Kullanıcı Ajanını Değiştirme (Siteleri masaüstü bilgisayardaki gibi görüntüleme)

Bu ayarı değiştirerek siteleri başka uygulamardan geldiğinize ikna edebilir, kandırabilirsiniz.

Bu düzenleme tüm android sistemlerde işe yaramaktadır ;

- Tarayıcıda adres satırına about:debug girin.
- Daha Fazla > Ayarlar seçeneğine gidin.
- "UAString" i bulun ve Android, Desktop or iPhone arasından istediğinizi seçin.

Destktop'u seçerek siteleri normal bilgisayarınızda gördüğünüz gibi görebilirsiniz.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Buyur dostum.
Kullanıcı Ajanını Değiştirme (Siteleri masaüstü bilgisayardaki gibi görüntüleme)

Bu ayarı değiştirerek siteleri başka uygulamardan geldiğinize ikna edebilir, kandırabilirsiniz.

Bu düzenleme tüm android sistemlerde işe yaramaktadır ;

- Tarayıcıda adres satırına about:debug girin.
- Daha Fazla > Ayarlar seçeneğine gidin.
- "UAString" i bulun ve Android, Desktop or iPhone arasından istediğinizi seçin.

Destktop'u seçerek siteleri normal bilgisayarınızda gördüğünüz gibi görebilirsiniz.

:tşk:

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Önemli değil.

berkoni

berkoni

Üye
htc nin wildfire bile işlemcisi 600 flaş desteği mevcut tamamen lisans işi bu belki ileride bize gelir flaş desteği (h)

eragon1599

Üye
evet var android 2.2 flash 10.1 ile geliyo abim aldı samsun ace ve flashı var her siteden video izleniyo

Jetlak

Üye
skyfire falan var video için ama facebookta domates yetiştiremezsin :)

evet var android 2.2 flash 10.1 ile geliyo abim aldı samsun ace ve flashı var her siteden video izleniyo

hayır arkadaşım işlemci mimarisi eski yazılımla olacak iş değil skyfire çalışma mantığı videoları html5 e çevirmek yani flash direk olarak açılmıyor (android 2.2 ile geliyor diye flash yüklenir diye bir şey yok abinin SAMSUN acesi de flash açmaz :)

htc nin wildfire bile işlemcisi 600 flaş desteği mevcut tamamen lisans işi bu belki ileride bize gelir flaş desteği (h)

işlemci hızıyla bir alakası yok onun mimarisiyle alakası var ace işlemci mimarisi de flash desteklemez senin kullandığın e65 hiç desteklemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt