Belediye Otobüsü Belediye Çukuruna Düştü / Kendim Ettim Kendim Buldum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Belediye Otobüsü Belediye Çukuruna Düştü / Kendim Ettim Kendim Buldum
Bursa'da kontrolden çıkan halk otobüsü, Bursagaz tarafından açılan çukura düştü. Olayda bir yolcu hafif yaralanırken, olay yerine gelen yolcu yakınları yaralılar konusunda net cevap alamayınca gözyaşına boğuldu.

Olay Osmangazi İlçesi'ne bağlı Dereçavuş Mahallesi'nde meydana geldi. 51 yaşındaki Mehmet Salih Tosun yönetimindeki 16M 00150 plakalı halk otobüsü, Bursagaz tarafından doğalgaz borusu döşenmesi için açılan çukura yerin kaygan olması neticesinde kontrolden çıkarak, düştü. Otobüs içerisinde bulunan 6 yolcu vatandaşların yardımıyla otobüsten çıkartılırken, Mustafa Ö. (23) adlı kişi hafif yaralandı.

Yakınlarının otobüste bulunduğunu duyan ve telaşla olay yerine gelen bazı vatandaşlar, kaza yerinde bulunan kişilerden bilgi alamayınca gözyaşına boğuldu.

Otobüs sürücüsü Tosun, "Yolda çalışma olduğu için tarlanın kenarından geçtiğim sırada yoğun çamur vardı. Yavaş gidiyordum ancak bir anda direksiyon hâkimiyetini kaybettim. Allahtan ciddi bir yaralı ya da can kaybı olmadı" dedi.

Adem Birand Yorumluyor: Etme Bulma Dünyası. Oraya küçücük bir çocuk ta düşebilirdi. Yaralılara yazık olmuş.

Cynical

Cynical

Üye
Bu şekil tedbirsiz iş yapmaya devam ettikçe o çukurlara daha çok şey düşer...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
birisi oraya düşmeden orası tamir edilmezdi...

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Kendim ettim kendim buldum :ehe

SucX

SucX

Üye
Başlık konunun içeriğiyle ne güzel uyuşmuş
O çukurun kapatılması için bir olay olması gerekiyordu şimdi kapatırlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...