banka hesabı açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
banka hesabı açmak
banka hesabı açacam üniversiteye başlıcam. para gönderme filan zorluk oolmasın diye.neyse konuya dönelim banka hesabı açmak için neler gerekli ?

paradox07

paradox07

Üye
Bankaya git orada forum verecekler,onu doldurman yeterliydi sanırım.hatırladığım kadarıyla böyle.senden birkaç da bilgi istiyor.kimliğini de götür

cardanadam

cardanadam

Üye
artık ikamet belgeside istiyorlar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bir şubeye girmen yeterli.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
3 ayda bir kart aidatı adında 5tl ödemen gerekiyor ödemezsen hesabındaki paradan kesilyor
hesabında para yoksa yapılan ilk havalade birikmiş kart aidatı borcu kesiliyor bilmiyorum kart aidatı kaldırılmış da
ola bilir. Banka kartı postayla bir hafta içinde adresine geliyor. geldikten sonra aktive etmek gerekiyor

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Üniversitede bankaların elemanları oluyor onlar yardımcı olur sana :ehe

paradox07

paradox07

Üye

bankadan bankaya değişiyo olabilir :hmmm

olabilir belki

- - - Eklendi - - -

3 ayda bir kart aidatı adında 5tl ödemen gerekiyor ödemezsen hesabındaki paradan kesilyor
hesabında para yoksa yapılan ilk havalade birikmiş kart aidatı borcu kesiliyor bilmiyorum kart aidatı kaldırılmış da
ola bilir. Banka kartı postayla bir hafta içinde adresine geliyor. geldikten sonra aktive etmek gerekiyor

her banka kesmiyor.örneğin ben akbankınkini kullanıyorum hiç para almıyor

ismail

ismail

Üye
öğrenci belgesi götür ki ay başına ortalama 5 lira kesmesinler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
ben ziraattan açtım yıllık 60 tl kesiyorlar. Akbank dan açmıştım onda da kumbara vardı. Senin hesabının içinde kumbaran oluyor her ay 50 tl oraya kesinti yapılırsa yıllık kesinti yapmıyorlar. Tabi ki kumbaradaki parayı da istediğin zaman alabiliyorsun ama atm den değil bankadan çekmen gerekiyor . . Bildiğim kadarıyla deniz bank kesinti yapmıyor. . Istedikleri şeylerde şubeden şubeye değişiyor akbankın iki şubesine gittim birinde istediler diğerinde istemediler ziraat da istememişti. .

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Denizbank'ı tavsiye etmem. :nono:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Söyleyeyim; Bu banka sana danışmak lüzumunu göstermeyip ek hesap açıyor ve bu hesaba belli bir miktar 250TL gibi kullanılabilir bakiye tanımlıyor. Şimdi senin hesabında yeterli bakiye olmasa bile hesap işletim ücreti adı altında yaptığı kesintiyi bu ek hesaptan kesiyor ve seni doğal olarak borçlandırıyor. Hatta senin haberin olmadığı müddetçe ek hesaptan kullanmış olduğu rakam kadar da faizlendiriyor. Tam bir saçmalık.

pro.engineer

pro.engineer

Üye
vay arkadaş iyi ki ordan açmamışm. Eyvallah abi :)

Astrosman

Astrosman

Üye
Söyleyeyim; Bu banka sana danışmak lüzumunu göstermeyip ek hesap açıyor ve bu hesaba belli bir miktar 250TL gibi kullanılabilir bakiye tanımlıyor. Şimdi senin hesabında yeterli bakiye olmasa bile hesap işletim ücreti adı altında yaptığı kesintiyi bu ek hesaptan kesiyor ve seni doğal olarak borçlandırıyor. Hatta senin haberin olmadığı müddetçe ek hesaptan kullanmış olduğu rakam kadar da faizlendiriyor. Tam bir saçmalık.

sütten ağzı yanan gökçen abi :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
anılbaran

anılbaran

Üye
Bi daha kart kullanmıcam banka kartı yani son 20 TL param vardı kalsın orda o dedim ertesi gün bi baktım uçmuş 20 TL ,Neyse ki 50 falan yoktu.Bulundugum durum için de orada ki 20 Tl bana çok lazımdı o gidince bir çok işim aksadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt