Bana gelen mesajlar hep boş görünüyor ! Yardıım !

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında MrvMhmt14 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3474 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bana gelen mesajlar hep boş görünüyor ! Yardıım !

Arkadaşlar Turkcell hat kullanıyorum. Ben mesaj gönderebiliyorum, bana da mesaj geliyor fakat gelen mesaj bomboş görünüyor. Tek bir kişiden değil, bütün arkadaşlarımın mesajları geliyor ama açtığımda bomboş görünüyor. Sorun telefonla ilgili değil. Bu sorun yüzünden 5-6 tane telefon değiştirdim ancak hiç bir faydası olmadı. Artık mesaj atan kişiye mesajın boş geldi demekten bıktım. Lütfen yardım edin çok sinir olmaya başladım. TİM'e gittim, müşteri hizmetlerini kaç defa aradım bi çözüm yolu yok.

Şimdiden teşekkür ederim.

Yazan: MrvMhmt14
  2. Yeni bir hat alın.

3. aynen yeni hat alın.

4. Ya da mesajı ilet seçeğine tıkla belki o zaman görünür :s

Bana gelen mesajlar hep boş görünüyor ! Yardıım ! konusuna benzer içerikler

1. Konbaram Hep Boş!!! ( 6 Eylül 2008 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

Yeni Telefonuma Yeni Bir Turkcell Hat Aldım. Yaklaşık 20 Gün Oldu. 2 Kez 100 Kontör Yüklememe Rağmen *131# Aradığımda "Sn. Abonemiz, KONBARAnizdan yararlanmaya baslamak icin kontor yuklemeniz gerekmektedir" Yazıyor. Bunu Düzeltmem için...
  2. Vodafone'dan Bana Gelen Mesaj.... Ne Diyor? ( 25 Kasım 2009 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Arkadaşlar 24-11-09 tarihinde Vodafone'un bana attığı mesajda şöyle yazıyor: Değerli abonemiz her yöne 1500 dakika kampanyasından artık aylık 150 yerine 100 kontör yükleyerek faydalanabilirsiniz. Vodafone'u seçtiğiniz için teşekkürler.
  3. 5250 Mesaj gelmiyor yardıım ( 23 Şubat 2012 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

selamun aleyküm . Benim telefona dün akşamdan beri mesaj gelmiyor neden olabilir bi yardım edin .
  4. bana gelen özel mesajı açamıyorum. ( 26 Mayıs 2012 | Site Hakkında )

arkadaşlar adı lazım değil bir arkadaşımız bana pm göndermiş ama konuya hiçbir şey yazmamış.durum böyle olunca bende pm'yi okuyamıyorum.pm'yi okuyabilmek için ne yapmam gerekir? ---------- Eklendi @ 12:26:03 ---------- Yazıldı @ 10:49:18...
  5. Avea'dan bana gelen mesaj : ( 19 Ekim 2012 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Hemen taraftar faturasız hatta geçin haftalık 6 tl ye her yöne 100 dk konuşn. Üstelik takımının attığı golün 50 katı sms ve mb kazanın..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 13:05:51