Bada 2.0.1 Yeni Sürüm S8500XPKG7

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_MdK

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0.1 Yeni Sürüm S8500XPKG7
Arkadaşlar bu en yeni Bada 2.01 fw'sidir. (Wave için)

İndirme linki:

Alternatif link için simasher arkadaşımıza teşekkür ederim.

Şifre: samfirmware.com

Arşiv içindew yeni USB driver'ları bulunmamasına karşı
(Dosyaları indirmeden içeriği bilemem)
USB driver_new.zip

Multiloader 5.65 elinizde yoksa:

MultiLoader_V5.65.exe

İlerleyen saatlerde yükleme yöntemini anlatan bir videoda ilk mesaja eklenecektir. Eklenmezse suçlu ZAVİRA arkadaşımızdır.Burada yapacağınız herhangi bir hatada telefonu brick yaparak kullanılmaz hale gelebilir. Mesuliyet kabul etmeyiz. Kendinize güvenmiyor veya tecrübesiz iseniz bu işlemi yapmayınız.

NOT: S8500 içindir.

Eğer beta Bada 2.0.1 kullanırken çok fazla mavi ekran alıyorsanız;

*#7092463*#
debug
debug level
low
save

Yolunu izleyerek mavi ekranların sayısını gözle görülür biçimde azaltabilirsiniz.

Eğer ağ ayarlarınızı yapınız gibi bir hata mesajı alıyor ve uygulamaları tam olarak çalıştıramıyorsanız;

Ayarlar>Şebeke>Bağlantılar. Buradan yeni bir ağ kurun doğru yanlış farketmez. Ardından Uygulama Profilleri bölümünde bulunan hepsine o yaptığınız ağı tanıtın. Sorun tamam.

konu www,badaturkiye,com secretwhite adlı üyeden alıntı yapılmıştır...

ahmetcelikss

Üye
arkadaşlar sakın yüklemeyin bu s8500xpkg5 sürümü.Fake'dir.

karbeyaz09

Üye
Fake değil arkadasım ne fake i yaa. herkes yukledi uyuyorsun videosu da yayınlandı. ayrıca hemen hemen butun uygulamaları calıstırmıs,kasma yok,internete hızlı gırış yapıyor, Kapanma da olmuyor,

ahmetcelikss

Üye
Peki neden telefon hakkında bölümüne girince sürüm için s8500xpkg5 yazıo ????

karbeyaz09

Üye
bizde yazmadı

By_MdK

Üye
    Konu Sahibi
eksik bişeyler yapmıssındır kardes . saçmalama olurmu öyle fake paylaşım :) yeni çıktı samfirmware yayınladı

ahmetcelikss

Üye
Doğru sölüosun.. Noldu bilmiorum şimdi tekrar yükledim oldu. Kusura bakma ... :)

By_MdK

Üye
    Konu Sahibi
Ö.d Paylaşım Sağlam . Güncelleyin Cihazları . SHP Aktif sürümü P.tesi Yayınlanacakmış yayınlayan olmazsa yayınlarım

yusufsahbal

Üye
8530'a olmaz heralde, ama muhtemelen sorunlar eski sürümde aynıydı, bunlar ne derece giderilmiş kullanan arkadaşlar bir yorumlayabilirler mi? kies bağlantısı oluyor mu? Program yükleniyor mu?, Wi-fi ile türkiye mağazasına girilebiliyor mu?

By_MdK

Üye
    Konu Sahibi
s8500 kardes. kies baglanıyor . tr magzası war . programlar sıkıntılı .

ckurugollu

Üye
Vallaha ben yükledim hiçbir uygulamayı çalıştırmadı.Ayrıca normalde bt kulaklık kullanıyorum,bu sürümde kulaklıkla bağlantı kuramıyorum bir türlü

magic63

Üye
usb driverlar nasıl yükleniyor ayrıca yükledikten sonra tlf reset atıyor sürekli :( yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt