aveanın en ıyı kampanyaları ve tarıfelerı neler

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında ilo53 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13749 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aveanın en ıyı kampanyaları ve tarıfelerı neler

aveaya yenı tasıdım ve aveanın hakkında ıyı kampanyaları ve tarıfelerı neler yazarsanız sevınırım..

Yazan: ilo53

aveanın en ıyı kampanyaları ve tarıfelerı neler konusuna benzer içerikler

1. Avea Tarıfelerı Degiştiriyor

1 nisan itibariyle avea mobil öğrenci tarifesnde deişikler yapacakmış ama müşteri temsilcisi ayrıntılı bilgi vermio yha off
  2. Turkcell kampanyalarını ve tarıfelerını sen yapsan, nasıl kampanya ve tarıfeler yapardın?

Arkadaşlar. Turkcellin çıkardığı kampanyaları bir çoğumuz beğenmiyoruz. Şimdi size soruyorum. Kampanyaları siz yapsaydınız, nasıl bir kampanya yapardınız. Işi abartmadan. Olabilecek kampanyalar ve tarifeler üretin. Şartlarını da yazmayı...
  3. Cepten ınternet tarıfelerı neden pahalı?

Avea'da 100 MB 40 knt iken neden Turkcell gibi bir şirkette 65 Kontor???? Üstelik yanındada hiç bir hediyesı yok. Aveada yarım saat Göruntulu konuşmada var . Bunu merak edıyorum? Pahalı yapan ne?
  4. kartalcell ve avea kampanyaları

arkadaslar kartalcell 1903 faturasız hat almak istiyorum. hem 1903 dakika bedava kartalcellilerle konusup hem de aveanın kampanyalarından yaralanabiliyormuyuz. mesela sınısız avea paketine de geçebiliyor muyuz? arankazan kampanyasından...
  5. Avea Kampanya Paket ve Genel Bilgiler

Kısa Mesaj Merkez Numaraları: Avea: +90 559 800 8000 Lira Trasnfer: - Lira Gönder 0555XXXXXXX 10 9235'e gönder. Lira iste 0555XXXXXXX 10 9233'e gönder. SMS PAKETLERİ (Faturasız) Her Yöne 3000 SMS + 300 MB Paketi 3000 yazıp 3900'a gönderin. Aylık...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 2:10:24