Avea'da online işlemler sorunu..!

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında olcimanic tarafından paylaşıldı. Okunma: 4518 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avea'da online işlemler sorunu..!

Arkadaşlar Avea Online işlemlerde sorun yaşıyorum. giriş yapar yapmaz Şifre değişikliği bölümü çıkıyor ve nereye tıklarsam tıklayayım her seferinde şifre değişikliği menüsüyle karşılaşıyorum . Lütfen yardımcı olun. WebSMS dahil başka hiç bir yere giremiyorum..
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: olcimanic
  2. şifreni değiştirmeyi denedin mi

3. sifrenin kullanim suresi bitmis eskisini girip yenisiyle degisceksin

Avea'da online işlemler sorunu..! konusuna benzer içerikler

1. avea Online İşlemler BlackBerry Kampanyası ( 9 Temmuz 2009 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

6 Temmuz-30 Ağustos tarihleri arasında Online İşlemler'i kullanın, BlackBerry Storm kazanın! Kampanya süresinde Online İşlemler'i kullanın abonelerimiz her hafta için bir çekiliş hakkı kazanın. Ayrıca Online İşlemler üzerinden, Ayrıntılı...
  2. Avea Online İşlemlerden faturalı hat... ( 9 Kasım 2009 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

avea online işlemlerden faturamızı görüntüleyebiliyor muyuz yani ne kadar attı diye ? kontör bakiyesini öğrenmek gibi... Ayrıca bu 100mb internet paketi hakkında çeşitli söylentiler var kontör bakiyesinden düşürüyorlarmış nedir bu laf kalabalığı...
  3. Avea online işlemleri Kazandırıyor! ( 20 Mart 2010 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

20 Mart - 20 Mayıs 2010 tarihleri arasında Online İşlemler'i kullanan Avea aboneleri hem işlemlerini kolayca yapıyor hem LG X130 Netbook kazanıyor! Kampanya detayı için tıklayınız. Avea aboneleri tek tıkla kazanıyor! - Avea
  4. Avea Online İşlemler ( 21 Ağustos 2012 | Symbian^3 Diğer Çeşitli Uygulamalar )

Avea Online İşlemler Her Yerde Yanınızda! Uygulamamızı indirerek hattınızla ilgili işlemleri hiç yorulmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Avea müşterisiyseniz, uygulamamız ile fatura ödemesinden, Lira paylaşmaya, bakiye sorgulamadan, tarife...
  5. Avea Online İşlemlerden Web Sms ( 29 Ocak 2013 | Avea Genel Bilgiler / Haberler )

Avea Online İşlemlerden diğer avealılara Web Sms atmak ücretli mi, yoksa vodafonedeki gibi ücretsiz mi?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 15:37:23