Avea s.e.ç paketleri sinirsiz interneti

Sponsorlu Bağlantılar

mmzzkk

mmzzkk

Üye
    Konu Sahibi
Avea s.e.ç paketleri sinirsiz interneti
S.E.Ç paketlerinde ki sınırsız interneti fazla gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar. 1 gb sonrası hız düşümlü olması zaten size baştan söyleniyor. Ben bu kadar rezil olacağımı baştan kestiremedim tabiki. 96 Kbps hızla mahvoluyor insan. Ne bir internet radyosunu adam akıllı dinleyebiliyorsunuz, ne FİZY den müzik dinleyebiliyorsunuz. Facebook uygulamasında haber kaynağını güncellerken bile insan fıtık oluyor. Tamam hız düşürün de bu kadarda olmaz ya. Rezillik tamamen rezillik. Sakın sizde benim gibi hız düşümden sonra iş görür diye kafanıza yatıp kanmayın. gidin 4 gb lık internet paketleri var onları alın. Elde Galaxy S3 internet 96 kbps. KOMİK AVEA KOMİK

Archonn

Archonn

Üye
Hızın düşmesinin sebebi paketiniz bittiğinde interneti kullanırsanız bakiyeniz düşmesin diye. Ödediğiniz ücret kadar kullanım hakkına sahipsiniz. Bu kadar beleşçi olmayın.

By gece

By gece

Üye
seç paketlerinde sınırsız internet mi var?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar onlar olmazsa ne olacak halimiz

mmzzkk

mmzzkk

Üye
    Konu Sahibi
Bakiyemizin düşmesin diye yapılmış birşey olamaz. O daha ayrı bi saçmalık. Bittiği zaman internet erişimini engelleyen Stop tarifeler var. Tamamen alakasız.

Sınırsız görünümlü kanser eden internet evet var kardeşim.

xmustx

xmustx

Üye
dostum vodafone sınırsız 500 mb dan sonra düşüyor buna da yorum yaparmısın napsın daha bu avea ?

Sniper2023x

Üye
arkadasım türkceldede aynı 98kbye düşüo cok fazla fark yok hpsi aynı parayı bas al

Üst Alt