avea intouch nami değer zte blade

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adasfurkan

Üye
    Konu Sahibi
avea intouch nami değer zte blade
arkadaşlar bana bu telefonun uygulamalarini ve oyun eğlence gibi şeylerin linkini atarmisiniz

telefon özellikleri
android 2.3.5
512 mb ram bide bu android versiyonunun root bilen varsa link falan atin lütfen

Kerim.

Kerim.

Üye
Hicbiri

The East

The East

Üye

yeni anladım avea nın telefonunu biyerde görmüştümde markasını unutmuştum :)

Android Police

Android Police

Üye
Vay be bugünleride görcekmiydik avea kendi arayüzünü tasarlamış helal !

doruk944

doruk944

Üye
aveanın tam olarak kendi tasarımı değil yandex shellin editlenmiş hali

adasfurkan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım edin

skywalker06

skywalker06

Üye
Aveanın kendi arayüzü bu yandex shell diye bir program play store'dan indirip sende aynısını yapabilirsin sadece avea yazısı yazmıyor :D

Nurhakkkk

Nurhakkkk

Üye
Beyler bendede avea intoouch var ama ne yaptıysam root edemedim her yöntemi denedim unlock root z4 root gingerbreak hiçbiri yapmadı failed to get shell root hatası veriyor nedeni ne olabilir sizce

karalove

Üye
bende de avea nın bu telefonu var telefon ile ilgili bir şikayetim yok sadece android sürümünü yükseltmek istiyorum hala bulamadım ama aramalarım devam ediyor buldugumda sizinlede paylasırım
uygulamalarına gelince sitedeki herhangi bir uygulamayı yükleye bilirsin ekran çözünürlüğü uydugu sürece problem cıkarmaz bu alet
calısır zte blade yeni sürümlerini aramaya devam edecem yurt dısında bu cihaza jely bile yüklemişler fakat sürüm steril mi bilmiyorum emin olmadan hareket etmiyecem
umarım kısa sürede sürümü bulup sizinlede paylasırım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Emin misin? Bende alalı üç gün oldu ve nette detaylı bir araştırmasını yaptım. Aşağıya yazacağım oyunların birçoğunu telefonda denedim ve hepside sorunsuz çalışıyorlar. Sadece donanımına bakarak bir elektronik makineyi küçümseyemezsiniz. Ben de ilk başta ön yargılarla yaklaşıyordum ancak internetteki araştırmalarım ve de denemelerimle şu anda bir çok sağlam oyunu oynayabiliyorum.

1-Asphalt 5
2-Angry Birds (Hepsi arada yavaşlamalar olabiliyor, Bad Piggies'i yüklüyorum çalışmıyor.)
3-Real Football 2011 (Denedim, netten dosyaları yüklemesi çok uzun sürüyor ve de telefondan silmesi de ayrı bir zaman kaybı. Takımların isimleri filan hep sahte. Ama genel olarak güzel.)
4-Duke Nukem 3D (Kontrolleri çok zor.)
5-NFS Shift
6-Six Guns (Mükemmel bir vahşi Batı oyunu.)
7-Lara Croft And The Guardian Of Life. (Grafikler o kadar iyi değil ve kontrolleri zor.)
8-Modern Combat:Sandstorm (Çok uzun uğraşlarla bulabildim telefonuma uygun olanını. Kaliteli bir savaş fps oyunu.)
9-Gangstar West Of Coast (Çalışıyor ama beyaz renkli bazı yerleri.)
10-Hero Of Sparta (GOW tarzı bir oyun ama grafikleri kötü.)
11-Mass Effect
12-NFS Hot Pursuit
13-Fifa 10/12 (Fifa 10'u kuramadım telefona, downloadta hata veriyor ama nette oynayanlar var, youtube da videosu da var. Fifa 12'nin boyutu 1 buçuk GB kadar olduğundan kurmadım.)
14-Half Life
15-GTA III (Normal kurdum takılarak çalışıyor, nette bazı yöntemlerle sorunsuz oynanabildiğini okudum.)
16-Pes 12 (Denemedim ama çalıştığını nette gördüm.)
17-N.O.V.A (1.sini psp'de oynadığım için tele kurmadım. 2.sinin de çalıştığını söylüyorlar.)
18-Sonic CD ve Sonic The Hedgehog 4 (İkisi de sorunsuz çalışıyor.)

Yukarıdaki oyunların hepsi çalışmaktadır. Yalnız oynarken arada takılmalar oluyor ki bu donanımdaki bir makinenin bile bu kadar oyunu çalıştırması mükemmel. Store'da ya da başka sitelerde uyumsuz olduğu veya çalıştırmayacağı yazan bir çok oyun da yukarıdaki listede mevcut. Root işlemini yapabilsem daha deneyeceğim bir sürü oyun var. Bazı oyunlar desteklenmiyor hatası veriyor. Boyutları oyununa göre değişmektedir. Ben de baya kurcaladım root u ama olmayınca korkup vaz geçtim. Sonuç olarak HD oyunları deneme yanılma yolu ile görebilirsin benim gibi. Yukarıdaki oyunların çalıştığına garanti veririm. Şu anda zaten oynamaktayım ve inan çok fena sarıyorlar. ;)

karalove

Üye
sanfranciscoandroid. co. uk/android/how-to-install-custom-roms-android-2-3-android-4-0-from-scratch-on-the-orange-san-francisco-zte-blade-zte-libra-u-v880/

bu sitede zte blade telefona 4.0 yüklemeyi anlatıyorlar ben beceremedim sanırım bird sizler bakın yapabilen cıkarsa bizede anlatır belki bizde yaparız

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hiçbirine gerek yok. Çok kolay yöntemlerle oyun listeme yenilerini eklemeye başlıyorum. Bir kaç ufak ayar ile belki oyunlar daha stabil çalışabilir. Mass Effec'te çatışmalarda kassa da oyunun sonuna geldim. İlk defa bir telefondan böyle zevk alarak oyun oynuyorum. Pes 12'yi yükledim ve de oynadım. Belki de telefonda en sorunsuz ve de en rahat çalışan oyun odur. Ama koşma olmadığı için sıkıcı geldi. Gerçek futbol tadını vermiyor. Bad Piggies çok takılıyor. Death Space'de sorunsuz çalışıyor. Gangstar'ı telefonu rootladıktan sonra Chainfire isimli yazılımla açtım o da sorunsuz çalışıyor. Sistem'de bir dosya var, onda ufak bir değişikle de telefonun desteklemiyor yazan oyunları da kurabiliyorsunuz. NOVA 2 en çok oynamak istediğim oyunlardan bir tanesi idi. Bir şekilde kurdum ve açtım. Psp'de ilk oyunu hızlı ve sorunsuz oynadıktan sonra 2. si telefonda çok hantal çalışıyor. Yükleme ekranları yarım saat hatta daha fazla da bekletiyor. Sonuçta ben oyunlara ek ayar yapmadan girip oynuyorum ve şu ana kadar da öyle çok ciddi bir sorun ile karşılaşmadım. Telefon biraz kurcalayıp bazı şeyleri de korkmadan yaptığınız zaman hakkından fazlasını veriyor.
Yakında telefon ile ilgili özel bir konu hazırlamayı düşünüyorum. Nasıl root edilir, nasıl oyunlar yüklenir filan. Destek gelirse yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt