Faturalı Avea H+ internet çekmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

roodrjqes06

Üye
    Konu Sahibi
Avea H+ internet çekmiyor
Arkadaşlar erzurum Palandökende yaşıyorum 7 aydır aynı evde aynı hat aynı telefonu kullanıyorum fakat Son 10 gündür evde 3G ile internete giremiyorum çekmiyor arama yapılmıyor 2gye çevirince wcdma dan gsm alınca 2Gde giriyor avea müşteri hizmetlerinide aradım ama fayda yok yedek sım kart da çıkarttım sizce bunun bi çaresi var mı? Müşteri hizmetleri geliştirme çalışmaları yapacağız diyorlar ama inanasım gelmiyor

heathrow

heathrow

Üye
Operatör değistirin.

roodrjqes06

Üye
    Konu Sahibi
Düşündüm ama tahaatüh imzaladım pişman oldum ama saçma bir durum Son 10 gündür böyle çarşıda okulda giriyor ama evin çevresine gelince girmiyorum evin 100 metre ilerisinde de baz istasyonu var :(

heathrow

heathrow

Üye
Aylık cayma bedeli ne kadar? Kaç aydır Avea'dasınız?

Anußis

Anußis

Üye
Hilalkentte aynı durumda ben aradığımda servis sağlayıcısında çalışma yapıldığı söyleniyor.

roodrjqes06

Üye
    Konu Sahibi
Ben anlamadım kardeş ya tamamen şanszlık hayırlısı kaç gündür bu sorun var?

Anußis

Anußis

Üye
Bende yaklaşık 4 gündür bu problem var umarım çözülür zira avea'nın tarifeleri iyi diye duruyorum yoksa internet'i çekilecek gibi değil

roodrjqes06

Üye
    Konu Sahibi
Sen erzurum'da mısın kardeş, devamlı olarak yoksaa öğrenci mi?

Anußis

Anußis

Üye
Evet , okul icabı git gel yapıyorum bu aralar Erzurum'dayım

roodrjqes06

Üye
    Konu Sahibi
Ben 3 4 yıldır avea dayım bu EGM 27 tllik tarifeyi kullanıyorum başka yerlerde sorun yok evde var

Son düzenleme:
habbuj

habbuj

Üye
Ben 3 4 yıldır avea dayım bu EGM 27 tllik tarifeyi kullanıyorum başka yerlerde sorun yok evde var
bende de aynı sorun var dışarıda falan iyi çekiyor ama evin içinde tek çizgiyle yetiniyorum

Üst Alt