Faturasız Avea Faturasız Hatta Fatura Çıkarmış

Sponsorlu Bağlantılar

kotucqcuk50

Üye
    Konu Sahibi
Avea Faturasız Hatta Fatura Çıkarmış
aveada yıkılan paket kullanıyorum. bu aksam tl yükleyip paketimi yeniledikten sonra hattımda kalan kontorlerin kesildiğini ve mobil veriyi kullanamadıgımı fark ettim. avea online işlemlere baktıgımda cok sacma bişeyle karşılaştım. kalan bakiyem -(eksi) 700 küsür lira .sozde faturasız hat kullanıcısıyız fakat adamlar bakiyeyi eksiye indirmişler. mobil veri olarak internet paketimin bittiği sürelerde twitter kullanıyordum. yanılmıyorsam bu da bedava olmalı. bedava olmasa bile hattımda bakiye/internet olmadıgı sürece faturasız hatlarda bana internet kullanım hakkı vermezler. ki bu avea her yerde bağırmıyor mu bas bas eksi bakiye diye bişey yok diye. daha once boyle bişeyle karşılaşan var mı acaba? birileri bana yardımcı olabilir mi ?

bu olayı fark ettiğimden beri hiçbir şekilde internet kullanmadım.şuan baktıgımda 911.80 tlye cıkmış.

Son düzenleme:

adler03

Üye
Müşteri hizmetleri ile görüşerek sorunu halletmelerini söyle.

o2hrea

o2hrea

Üye
Aynısı bana da oldu aradım duzelttirdim. Sonra on TL yükledim. Sifirladim anında avea çekti. Şimdi pttcelle geçtim faturama ekleme yapmazlar inşallah. Kendi hatalarını biz çekiyoruz

Üst Alt