Avea Fatura Sorgulama

Konu, 'Türk Telekom Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 8981 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Avea Fatura Sorgulama

  Bu yazı ile birlikte avea fatura sorgulama numarası, avea fatura sorgulama sms, avea fatura sorgulama mesaj ile, avea fatura sorgulama için şifre alma, avea fatura sorgulama sms ile,avea fatura sorgulama telefon numarası, avea fatura sorgulama ücretli mi, avea fatura sorgulama detay, avea fatura sorgulama online, avea fatura sorgulama şifre alma gibi başlıklar hakkında bilgiler sunduk.

  Avea Fatura Borç Sorgulaması gerçekleştirmek için TIKLAYIN!

  Faturanızı anında öğrenmek mi istiyorsunuz?

  FATURA servisi ile, Avea hattınıza ait fatura bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “FATURA” yazarak 6000 servis numarasına gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son döneme ait fatura tutarınızı, son ödeme tarihinizi ve varsa ödenmemiş faturalarınızı öğrenebilirsiniz.


  Ücretlendirme

  Bu servisten alınan her bilgi mesajı 2 SMS’tir. Standart SMS ücreti geçerlidir.
  Fatura Bilgisi servisine internetten ulaşmak için lütfen tıklayın.  Yazan: Dogus Pertez

Avea Fatura Sorgulama konusuna benzer içerikler

 1. Avea Ayrıntılı Fatura? ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  merhaba arkadaşlar. avea'nın faturalı hatlarında yollanan ayrıntılı faturada sadece aranan numaralar ve süreleri mi yazıyor, yoksa sizi arayan numaralar da yazabiliyor mu? bilgilendirebilirseniz çok sevinirim..:)
 2. Avea ile Hediyeli Fatura. ( Türk Telekom Kampanyalar / Tarifeler )

  HediyeliFatura Avea Hediyeli Fatura Kurumsal Abonelere Hediyeler verilmeye başlanmış. Hediyenizi Seçin! "Her ay ödediğiniz aylık şirket fatura tutarını belirleyip, 18 ya da 24 ay boyunca ödemeyi taahhüt edin dilediğiniz cep...
 3. Avea fatura kesim tarihi ( Türk Telekom Destek / Sorun / Şikayet )

  Bireysel Her Yöne 150 tarifesi kullanıyorum. Acaba benim durumumda olan arkadaşlar söyliyebilir mi fatura kesim tarihi ne zaman ?
 4. Avea Fatura - Avea Fatura Sorgulama - Avea Güncel Fatura - Avea Güncel Fatura Sorgulama ( Türk Telekom Genel Bilgiler / Haberler )

  Avea Güncel Fatura Bilgisi Bilgi Servisi GUNCEL servisi ile, Avea hattınıza ait en güncel borç bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip "GUNCEL" yazarak 6000 servis numarasına gönderin ya da...
 5. AVEA fatura ( Türk Telekom Destek / Sorun / Şikayet )

  Arkadaslar Peder e-faturaya kayitli degil. Son dönem faturayi istiyoruz. Nerden alabiliriz?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12 Şubat 2016 Cuma - 9:46:45