avea 19 luk paketi iptal etme !!!

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında krkmz_64 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5585 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. avea 19 luk paketi iptal etme !!!

avea 19luk pakete üyeyüm fakat iptal etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor(sms olarak iptal etmek için ne yapmam gerekiyor) tesekkürler ..

Yazan: krkmz_64
  2. IPTAL yazarak 1991'e gönder

avea 19 luk paketi iptal etme !!! konusuna benzer içerikler

1. Avea Faturalı Tarifeler - 19'luk Tarife ( 24 Haziran 2011 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Şimdi Avea'ya gelenler, 19'luk Tarife ile sadece 19 TL karşılığında her yöne ayda 300 dakika konuşuyorlar. Üstelik her haftasonu tüm Avea'lılarla 3000 dakikaya kadar konuşmak da bedava! Hemen bir Avea bayisine gidip, numaranızı Avea'ya...
  2. Avea 19'luk Tarife Hakkında ( 30 Eylül 2011 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba arkadaşlar, Avea'nın 19'luk 500 dk her yöne + 1 gb internet + 1000 sms tarifesine yeni geçtim. (Faturalı) Kalan dakikalarımı öğrenebiliyorum fakat; Kalan data(internet) ve SMS miktarını öğrenemiyorum. Nasıl öğrenebiliriz?
  3. 19 luk Genç Paket Sorun!! YARDIMM ( 29 Şubat 2012 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Beyler benim hattım 1 yıl önce Vodafone du.Şimdi Avea ve 19 luk pakete gecmeyi düşünüyorum fakat aklıma bir kac soru takıldı öncelikle her yöne 500 dk olurmu yoksa Avea içi 1000 dk mı?Hattı taşıyalı baya oldugu için terettüd ediyorum tarifeye...
  4. 19'luk paket ve şampiyon tarife?? ( 3 Mart 2012 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar numaramı KARTALCELL'e taşıdım ve 19'luk paketi kullanıyorum. Şimdi benim 2000 dakka tarife içi ve 500 dakka heryöne görüşme sürem var. Fakat anlamadığım ben şimdi tarife içi birini ararsam benim 2000 dakikadan mı düşer yoksa 500 dakka...
  5. Avea abonelikleri iptal etme ( 7 Ağustos 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Online işlem merkezinden aboneliklerimi nasıl iptal edicem her ay faturam kabarık geliyor aveaya gittim abonelikleriniz var diyor internetten online işlemlerden iptal ettirebilirsiniz dediler online işlemlerde bununla ilgili bişe bulamadım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 21:56:45