Yardım Asus Zenfone 5

Sponsorlu Bağlantılar

mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 5
S.a arkadaşlar öncelikle konu dopru yerde değilse özür dilerim.
Asus zenfone 5 kullanıyorum son bir kaç gündür internette hangi sayfaya girmeye çalışsam hatta maxicep.com girerken bile sayfa yönlendiriliyor ve virüs uyarısı veriyor. Anti virüs proğramlarıyla tarattığımda birşey bulamıyor. Bağlandığım wifi ağından mı diyerek mobil veri de denedim ondada aynısını yaptı. Bunun bir çözümü var mı varsa lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim.

GodMode

GodMode

Üye
Dediğiniz şey reklam virüsü. Daha doğrusu pop-up. Tarayıcınızı silip yeniden yükleyin sorun büyük ihtimalle düzelir. Eğer cihazın kendi tarayıcısını kullanıyorsanız verileri ve önbelleği temizledikten sonra mağazadan güncelleyin.

mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
    Konu Sahibi
Chrome ve kendi tarayıcısı yüklü geldi telefonla dediklerini yaptım hatta telefona hard format attım ama hala devam etmekte

GodMode

GodMode

Üye
Chrome ve kendi tarayıcısı yüklü geldi telefonla dediklerini yaptım hatta telefona hard format attım ama hala devam etmekte

Şöyle izah edeyim. Bir film izlemek istiyorsunuz mesela. Çoğu film sitesi bildiğiniz gibi reklamlı. Play tuşuna yada filmin olduğu ekrana dokunduğunuzda arka planda reklamın olduğu sayfa açılır. Ve size bu hatayı verir. Hızlı bir şekilde reklam açıldığında kapatırsanız bununla karşılaşmazsınız. Ayrıca hard format attım demişsiniz. Düzelmemesi gibi bir lüksü yok. Herhangi bir siteye girdiğinizde ikinci bir sayfa açılıyorsa hızlı bir şekilde o sayfayı kapatın ve sonucu buraya yazın.

• Beğen
Tepkiler: minoo
mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle izah edeyim. Bir film izlemek istiyorsunuz mesela. Çoğu film sitesi bildiğiniz gibi reklamlı. Play tuşuna yada filmin olduğu ekrana dokunduğunuzda arka planda reklamın olduğu sayfa açılır. Ve size bu hatayı verir. Hızlı bir şekilde reklam açıldığında kapatırsanız bununla karşılaşmazsınız. Ayrıca hard format attım demişsiniz. Düzelmemesi gibi bir lüksü yok. Herhangi bir siteye girdiğinizde ikinci bir sayfa açılıyorsa hızlı bir şekilde o sayfayı kapatın ve sonucu buraya yazın.
Merhaba öncelikle cevap için teşekkür ederim lakin ikinci bir sayfa açılması söz konusu değil sayfa direkt olarak yönlendiriliyor ve kapatma gibi bir olay yapamıyorsun. Sotun halen devam etmekte.

GodMode

GodMode

Üye
Merhaba öncelikle cevap için teşekkür ederim lakin ikinci bir sayfa açılması söz konusu değil sayfa direkt olarak yönlendiriliyor ve kapatma gibi bir olay yapamıyorsun. Sotun halen devam etmekte.

E-mailinizden geliyor olabilir mi? Bir de e-mailinizin bağlantısını kesin. Olmazsa mağazadan Adware Cleaner uygulaması indirip taratın.

Bir de cihazınızdaki yüklü 3. parti yazılımları yazar mısınız?

Üst Alt