Asus N56VZ Teknik Servis

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Asus N56VZ Teknik Servis
Arkadaşlar bilgisayarı düşürdükten sonra mavi ekran hatalarıyla boğuşuyordum . Biraz da sanki daha fazla ısınıyordu . Teknik servise verdim . Termal , HDD , Dış kasa , audiobord , fan değiştirildi .
Fakat benim sorunumun Ram ile ilgili olduğunu tahmin ediyordum . Öyle de oldu bilgisayarım geçenn hafta tak diye gitti ve açılmıyor . Dosyalarımın yedeğini her zaman alan ben aksi gibi bu kez yedeklememiştim.
Teknik servise yeniden verdim . Şimdi ben şehir dışında olduğum için benim yerime cihazı tamirden bir yakınım aldı . Bu kez CPU , Ram ve Anakart değişimi yapılmış . Değişmeyen ekran kartı dışında başka birşey kalmadı bilgisayarda sanırım . Ne diyorsunuz , sizce bu kez düzelmiş midir ? ( Bu arada helal olsun Asus yetkili servisi çok iyi çalışıyor . Cihazı yeniledi adamlar resmen :D )

Uhops

Uhops

Üye
Direk yeni notebook verseler daha mantıklı olurmuş.:)

Uhops

Uhops

Üye
Bi ücret aldılar mı ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Asus iyidir bu konuda ama harbiden değişim yapsalarmış daha iyiymiş eski makinenin parçalarını başka gelen cihazlarla değiştirirlerdi hem senin için hem onlar için daha karlı olabilirdi :D ne denir bilinmez Asusta olsa elektronik bu

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bi ücret aldılar mı ?

Sadece ilk seferde kasayı kırdığım için 360 almışlardı . Ama orjinal kasa değişim ücreti bu zaten . Anormal bi durum yok anlıycağın :D

- - - Eklendi - - -

Asus iyidir bu konuda ama harbiden değişim yapsalarmış daha iyiymiş eski makinenin parçalarını başka gelen cihazlarla değiştirirlerdi hem senin için hem onlar için daha karlı olabilirdi :D ne denir bilinmez Asusta olsa elektronik bu

Ben adamlara gitmekten sıkıldım adamlar yenilemekten sıkılmadı. Versene kardeşim yeni cihaz. Ne uğraştırıyorsun adamı :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Olsun en azından memnun bırakıyorlar bu da güzel birşey.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence çözülmedi çünkü sorun %90 ramlerde koskaca asusa bizmi öğretecez yahu mavi ekran hatalarının neredeyse hepsi ram kaynaklıdır ve ucuz parçadır tutmuşlar hep cpu anakart falan en pahalı şeyleri değiştirmişler en son ramleri değiştirmişler önce ramden başlamalıydı:)

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bence çözülmedi çünkü sorun %90 ramlerde koskaca asusa bizmi öğretecez yahu mavi ekran hatalarının neredeyse hepsi ram kaynaklıdır ve ucuz parçadır tutmuşlar hep cpu anakart falan en pahalı şeyleri değiştirmişler en son ramleri değiştirmişler önce ramden başlamalıydı:)

Şu an ramler değişti kardeş . Ramler de ise sorun hollolması lazım :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Muhtemelen çözülmüştür :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Bildiğim kadarıyla ürün değişimi istemeniz halinde yeni ürün verirler sonucta 2 kere servise gitmis ve pc komple bakim yapmislar siz sorun devamı halinde ürün degisimi isteyin

• Beğen
Tepkiler: Haluk.
Haluk.

Haluk.

Üye
Bildiğim kadarıyla ürün değişimi istemeniz halinde yeni ürün verirler sonucta 2 kere servise gitmis ve pc komple bakim yapmislar siz sorun devamı halinde ürün degisimi isteyin

Aynen

Üst Alt