Asphalt Nitro v1.7.0w [Mod Money]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Asphalt Nitro v1.7.0w [Mod Money]
Asphalt Nitro, Android cihazlar için yayınlanan alternatif yarış oyunudur. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
- Ride the one and only Jaguar F-Type R!
- General bug fixes and stability improvements!

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

By_Casparov

By_Casparov

Üye
:tşk:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncellikle teşekkürler. Dosyaları siz yüklüyorsanız zippyshare veya mediafire'ye atabilir misiniz? Bu upload sitesinden indirmek hem yavaş hem de sitedeki linklere tıklarken başka sayfalar da açılıyor.

Cadillac34

Üye
Bunun javasını oynadım. Nasıl oyun yapmışlarsa Asphalt 2 bundan kat kat daha iyidir.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bunun javasını oynadım. Nasıl oyun yapmışlarsa Asphalt 2 bundan kat kat daha iyidir.
Asphalt 2 den sonra çıkan asphalt oyunları iyi değil zaten. Asphalt 2 en iyisiydi. Polisler vardı motor vardı. Ama onunda save game sorunu vardı.

Cadillac34

Üye
Asphalt 2 den sonra çıkan asphalt oyunları iyi değil zaten. Asphalt 2 en iyisiydi. Polisler vardı motor vardı. Ama onunda save game sorunu vardı.
Ben save game sorunu yaşamadım hiç.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben save game sorunu yaşamadım hiç.
Asphalt 2 de save game sorunu vardı. Hatta orjinal n gage versiyonunda bile o sorun vardı. Tek çare oyunun save game dosyasını telefona atmaktı. Çok iyi hatırlıyorum. 6630 da az oynamadım.

Cadillac34

Üye
Asphalt 2 de save game sorunu vardı. Hatta orjinal n gage versiyonunda bile o sorun vardı. Tek çare oyunun save game dosyasını telefona atmaktı. Çok iyi hatırlıyorum. 6630 da az oynamadım.
N-Gage oyunlarını oynadım ama Asphalt 2'yi ayrıyeten kurarak oynadım. Yani Asphalt 2'yi N-Gage içinde oynamadım. Sorun da yaşamadım.

Üst Alt