asphalt 7

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

otomixx

Üye
    Konu Sahibi
asphalt 7
belle için asphalt 7 ne zaman çıkacak yaa ben ios için olan videoyu izledim muhteşem bi oyun olmuş yaa. belle için ne zaman çıkarırlar bilen var mı??

backwater

backwater

Üye
500 yıl sonra 30 şubatta çıkar.......

• Beğen
Tepkiler: ufuk.karagul
bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
symbian belle son fp2 yide verdi gameloft 1 sene önce toprağa verdi fp2 yi beklemeden Allah rahmet Eylesin

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
o muhteşem oyunları beklemeyin, gelmeyecekler.

emreli01

emreli01

Üye
Oyun için Android e başvurun lütfen :D

haylaz94

Üye
artık symbian^3 çıkmıck mı

otomixx

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya o muhteşem oyunları bellede oynayamıyacak mıyız hiç?? nasılda severek almıştım 603 ü :(

Dumbledore

Dumbledore

Üye
jatvalca

jatvalca

Üye
bir firma pazarın %80 i elindeyken nasıl neredeyse tamamını elinden yitirir.Nokianın yaptığı gibi
Hergün binlerce sadık müşterisini kaybediyor.Tıpkı beni kaybettiği gibi ama ben oyun uygulama çıkmadığı için değil sorunumu derdimi nokianın teknik servisçi diyerek işe aldıkları ve temsilci diye telefon başına diktikleri elmanlardan dolayı değiştirdim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
arkadaşlar Ovi markette olmayan oyunları burada istemenizin bir anlamı yok çünkü burada oyun üretilmiyor, üretilsede kimse yaptığı bir ürünü hayrına dağıtmaz

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
arkadaşlar Ovi markette olmayan oyunları burada istemenizin bir anlamı yok çünkü burada oyun üretilmiyor, üretilsede kimse yaptığı bir ürünü hayrına dağıtmaz
Ben dağıtırım:DAma Asphalt 7 gibi f.u.l.l-3D dünyaya sahip bir oyun,adobe flash gibi kısıtlı bir ortam ve de en önemlisi benim gibi bir / birkaç acemi asla yapamaz.Yapmak isteyen olursa şuraya uğrasın bir:
Adobe Flash ile Oyun Geliştirme

- - - Eklendi - - -

Reklam yapmayı seviyorum:D

• Beğen
Tepkiler: Software95
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Ben dağıtırım:DAma Asphalt 7 gibi f.u.l.l-3D dünyaya sahip bir oyun,adobe flash gibi kısıtlı bir ortam ve de en önemlisi benim gibi bir / birkaç acemi asla yapamaz.Yapmak isteyen olursa şuraya uğrasın bir:

- - - Eklendi - - -

onca oyun firması var ve gameloft gibi oyunlar çıkaramıyorlar ortaya... acemi birisinin yapacağı oyununda kimseyi tatmin edeceğini sanmıyorum zaten ortalık java oyun doldu, oyun bölümüne bakmıyorum bile artık.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

onca oyun firması var ve gameloft gibi oyunlar çıkaramıyorlar ortaya... acemi birisinin yapacağı oyununda kimseyi tatmin edeceğini sanmıyorum zaten ortalık java oyun doldu, oyun bölümüne bakmıyorum bile artık.

where s my water a bak istersen

otomixx

Üye
    Konu Sahibi
ben sadece bundan dolayı duydugum uzuntuyu aktarmak ve bu konuyla ılgılı tecrubelı arkadaslardan bılgı almak ıcın boyle bı konu actım elbette kı bu forum oyun uretmıyo ama 603 u aldıgımdan berıdır hep bu sıteden uygulama ındırıyorum sıkayetımı belırttım zaten nokıa ya ama onlarında bunu cozemeyeceklerınden emınım cunku elemanları tatmın edıcı bılgıler vermıyo bende satmayı dusunuyorum telefonu cunku nokıa artık symbin sıstemıne pek onem vermıyo...

kerim10

Üye
yaa beyler galaxy ace plus telefon için hafıza kartı en fazla ne kadar yükseltirilebilir??

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
32 gb:ehe

Software95

- - - Eklendi - - -

:kıskıs:

Konuyu uzatmaya gerek yok arkadaşlar.Nokia üstü kapalıda olsa toprağa gömdüğünü söyledi.Geliştiriciler saden oyun zar zor çıkarıyordu ve bu haberden sonra hiç çıkarmaz bence.Yukarda hünkarın dediği gibi kendin pişir kendi ye mantığına alışmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

otomixx

Üye
    Konu Sahibi
doğru diyo arkadaş uzatmanın anlamı yok artık:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...