aradığınız kişiye ulaşılamıyor? lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

lucifer316

Üye
    Konu Sahibi
aradığınız kişiye ulaşılamıyor? lütfen yardım
benim telefona bazı numaralar ulaşabiliyor bazıları ulaşamıyor. telefon açık şekilde olduğu halde ev telefonundan bile arasam ulaşılamıyor diyor. mesaj da attığımda gitmiyor o numaralardan. ama bazı kişiler de mesaj atıp ulaşabiliyor. hiçbir engelleme aktif değil. durduk yere oldu bu sorun internette aradım bu sorunla karşılaşan da yok. hattı başka tele taktığımda ulaşabiliyor ama kendi telefonumdayken bu sorun oluyor. acaba sorun aveadan mı yoksa telefondan mıdır yada bu gibi durumu nasıl çözebilirim bilen varsa acil yardım bekliyorum

madblocker

Üye
Aynı sorun bende de var. Asus P535 kullanıyorum. AVEA yı arıyorum, telefonun sorunu bizde sıkıntı yok diyorlar. Bazı SAÇMASAPAN yaptıkları hariç istisna kötünün iyisi bu AVEA. Yapacak hiç birşeyiniz yok malesef. Kendileri yapamıyorlar ki biz çözüm bulalım.

--mm33rrtt--

Üye
başka telefondayken böyle bir sorunla karşılaşılmıyorsa telefon sim kartı okuyamıyordum bir kaç saniyelik bile olsa sim karttan kaynaklanıyor olması muhtemeldir sorun devam ederse herhangi bir avea bayisine giderek yedek sim kartını almanı tavsiye edebilirim bu yalnızca bir tahmindir ama olma olasılığı yüksek bir tahmin bilgilerinize

Üst Alt