Anyaman V5 Belle by Ghi3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Anyaman V5 Belle by Ghi3
Anyaman V5 Belle by Ghi3

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: jatvalca, MEHMET ÇİFTÇİ, OttomaN TigeR ve 2 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

tempestshine

tempestshine

Üye
Onaylanmış.Teşekkürler abi.Bunu deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tesekkurler

Tapatalk in use GT9100

• Beğen

kaavkw

Üye
Bu temadaki gibi klasörleri yapmak için ne yapmak lazım?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk: abi

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
teşekkürler emeğine sağlık hocam

• Beğen

kaavkw

Üye

tam anlayamadım ama başka bi temada bu ikonları kullanmak istiyorsan bunun için prolar var onları den ismini hatırlamıyorum ama.

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeşim.

Her klasörün farklı bir ikonu var ya onu soruyorum. Bendeki klasörlerin hepsi aynı ikon.

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Her klasörün farklı bir ikonu var ya onu soruyorum. Bendeki klasörlerin hepsi aynı ikon.

eğer klasörler kendi oluşturduklarınsa hepsi aynı olur onun dışında telin orjinal klasörleri hepsi farklı olması gerekir bütün temalarda bu böyledir.

kaavkw

Üye
Valla benim telefonda hiç orjinal klasör yok, hiçbir zaman da olmadı sadece kendi oluşturduklarım var. Orjinal klasörleri nasıl edinirim?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Valla benim telefonda hiç orjinal klasör yok, hiçbir zaman da olmadı sadece kendi oluşturduklarım var. Orjinal klasörleri nasıl edinirim?

hoş doğru ya telde klasör yok hiç normalde menüdeki herşey uygulama bende kendim oluşturdum bütün klasörleri pardon yanlış tarif oldu :) ewet bütün klasörleri biz oluşturuyoruz bu yüzden tek model klasör var temalarda ve hepsi aynı oluyor bunada bi çözüm olacağını sanmıyorum açıkçası klasörlerin hepsi aynı olacak.

kaavkw

Üye
İşte temadaki adam yapmış hepsi de farklı ikonda, nasıl yapılıyor acaba onu öğrenmek lazım! :naughty:

jatvalca

jatvalca

Üye
değişik ikonlar var güzel görünüyor
emeğe saygı teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt