Android Uygulamalarını Bilgisayara İndirmek?

Konu, 'Android Genel' kısmında kncrpn tarafından paylaşıldı. Okunma: 6082 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Android Uygulamalarını Bilgisayara İndirmek?

Arkadaşlar ben telefonumun internet ayarlarını yapamadım ama uygulama indirmek istiyorum Vodafone hat takıp GMail hesabımı telefondan aktif ettim ama Android Marketten bilgisayara indirilmiyormuş.Android market kadar olmasada android uygulamalarının çok olduğu, uygulamayı direk bilgisayara indirilebilen bir site söyler misiniz?

Yazan: kncrpn
  2. bu sitede yüzlerce program var zaten. direk bilgisayara indirebilirsin...

Android Uygulamalarını Bilgisayara İndirmek? konusuna benzer içerikler

1. android marketteki programları bilgisayara indirmek?? ( 17 Aralık 2011 | Android Genel )

nasıl yapacaz bu işi, kullandığım programların yedeklerini bir yerde tutmak istiyorum:hmmm
  2. Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırın ... ( 13 Ocak 2013 | Üye Haberleri )

Bilgisayarlarda tek tip yazılımlarımız, programlarımız varken, şimdi aynı yazılımların iOS için ayrı, Android için ayrı, Symbian için ayrı sürümleri var. Peki bu uygulamalar bilgisayarda çalışacak olsa, nasıl çalışır? Hepsi için olmasa da,...
  3. YouWave Android Uygulamaları Bilgisayarınızda!! v2.0 ( 28 Temmuz 2013 | Android Diğer Çeşitli Uygulamalar )

Merabalar Arkadaşlar Bugün YouWave Adlı Bi program buldum hoşuma gitti çok kullanışlı sizlerle paylaşmak istedim Bu Ekran Görüntüleri : Buda İndirme Linki : http://turbobit.net/cq2ln9h5nnj8.html Alternatif İndirme Linki :...
  4. Android Uygulamaları Bilgisayarda Açma Programı ( 29 Temmuz 2013 | Android Genel )

Bu program bir nevi telefon gibi çalışarak android uygulamaları bilgisayarda çalıştırmanızı sağlar.Virüssüzdür. hotfile.com/dl/235943448/36b259c/Android_uygulama_pc_calistirma.rar.html
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 15:20:59