android program türkçeleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
android program türkçeleştirme

pspad: cok foksiyonlu bir not defteri editör cok işinize yarar bu program bircok şeyde

pspadı yükleyin sonra apkmanegeri herhangi bir yere cıkarabilirsiniz rardan kurulum gerektirmez ben masaüstüne
koydum

türkçeleştirmek istediginiz .apk dosyasını apkmaneger klassöründeki place-apk-here-for-modding içine atın

sonra apkmanaerin içindeki Script.bat dosyasını açın karşınıza cmd ekranı çıkacak 22 e basın sonra place-apk-here-for-modding klassörüne attıgınız .apk dosyalarının isimleri cıkcak ordan istediginiz apk dosyasını secin yanında numarası var mesela 1 sıradakini degiştirmek istiyorsanız 1 yazın enterleyin

sonra 9 yazıp enterleyin apkmaneger içindeki projects klassörüne ayrıştı

\Apk Manager\projects\ayrıştırdıgınız dosya\res\values bu klassördeki

strings.txt (encok kelime burda) arrays.txt(birkaç kelimede burda var) bu dosyalardaki kelimeleri türkçeleştireceksiniz

resimde gördügünüz siyah renkli kelimeleri degiştirin app_name buna karışmayın sadece programın ismi

kaydettikten sonra Script.bat tekrar girin acıksa kapatıp tekrar girin

22 basın ilk başta secdiginiz dosyayı tekrar seçin sonra 11 basın enterleyin size is this system apk diye soru sorcak n basıp enterleyin sonra 12 basın

türkçeleştirdiginiz apk dosyası place-apk-here-for-modding klassöründe signed ile başlıyan dosyadır

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

umutku84

umutku84

Üye
saol kardeş güzel paylaşım

MBrkA

MBrkA

Üye
Bu daha önceden paylaşılmıştı heralde :hmmm
Denendi onaylandı.2 program türkçeleştirdim tema vs. değiştirdim.
Tunee Music oldu Valecnik Tunes :d: Temayı değiştirdim türkçe yaptım simge değiştirdim.

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
link atarsan sevinirim :hmmm

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
adb bulunmadı diyor nasıl çözebilirim

cadigargi

Üye
biraz önce 4 tane apk dosyası düzenlemeyi denedim, hiçbirinde values klasörü yok ve hiçbirinde arrays ve strings dosyaları yok. bunlar yoksa nasıl yapılabiliyor bu türkçeleştirme işlemi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt