Android kit kat 4.4.2 Samsung n8005 yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

scorpion3131

Üye
    Konu Sahibi
Android kit kat 4.4.2 Samsung n8005 yükleme
Merhaba arkadaşlar.
Şuan Samsung Galaxy Tab 10.1 N8005 modelini kullanıyorum.
Tableti 2. el aldım ve aldığımda telefon özelliğini kullanmak istediğim için N8000 roomlu yüklü, rootlu ve 4.1.2 Sürümü ile aldım.
Bildiğiniz gibi online update edemediğimden dolayı Android sürümünü güncellemek istiyorum.
N8005 e yine telefon özelliğini kullanarak Android kit kat 4.4.2 yüklemem ve rootlamam mümkün mü?
Ya da uygun olan son sürüm hangisi acaba.
Birde gerekli dosyalar ve programlar nelerdir ve uygun indirme linklerini verirmisiniz?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

ishak388

ishak388

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Şuan Samsung Galaxy Tab 10.1 N8005 modelini kullanıyorum.
Tableti 2. el aldım ve aldığımda telefon özelliğini kullanmak istediğim için N8000 roomlu yüklü, rootlu ve 4.1.2 Sürümü ile aldım.
Bildiğiniz gibi online update edemediğimden dolayı Android sürümünü güncellemek istiyorum.
N8005 e yine telefon özelliğini kullanarak Android kit kat 4.4.2 yüklemem ve rootlamam mümkün mü?
Ya da uygun olan son sürüm hangisi acaba.
Birde gerekli dosyalar ve programlar nelerdir ve uygun indirme linklerini verirmisiniz?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
mümkündür ama bilginizin olması lazım kolay işler değil :bigstar:

scorpion3131

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler.
Peki neler gerekli yardim edermisiniz.

scorpion3131

Üye
    Konu Sahibi
internetten araştırdım tabiki, ama CWM ile yüklenecek 4.4.2. sürüm bulamadım. N8000 için çıkan deneme sürümü N8005 e de oluyor ancak N8005 e N8000 rom unu Odin ile kurmayın diyorlar. CWM dosyasını bulamadım.Hallettim, konu kapanabilir.

Üst Alt