Android gizli dosyaları kullanma :S

Konu, 'Android Genel' kısmında Superfan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3474 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Android gizli dosyaları kullanma :S

Şimdi benim saklamam gereken 2-3 tane dosya vardı.Bu dosyaları bir klasörde topladım ve klasöre .mot adını verdim.Telefondan gözükmüyor ama bilgisayarda gözüküyor.O dosyaları açmak, bilgisayara kopyalamak hatta direk silmek için ne yapmam gerek? Telefonda gözükmüyor.Bilgisayarda da ".mot" diye gözükmüyor."mot" diye gözüküyor.Nasıl düzeltecem? Acil :D

Yazan: Superfan
  2. Dosya yöneticinden gizli dosyaları görme ayarını yap?

3. androzip yukle telefonuna :tebessüm:

Android gizli dosyaları kullanma :S konusuna benzer içerikler

1. Gizli Dosya Yapıp Kitleme... ( 11 Nisan 2010 | Uiq 3.x Uygulama / Oyun / Tema )

eet arkdaşlar bu program sayesinde isteğdinz dosyayı seçip kitlyioruzz.... ve galeriden girdğimzde bu dosya gözükmüyor görmek için programdan girip öncede koyudğnuz şfireyi yazıp kilidiniz açmak gerekiyor.. böylece isteğimiz dosyayı...
  2. Gizli Dosyaları Nasıl Görebilirim ??? ( 14 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Telefonuma Attığım Uygulamaları, Hafıza Kartına da Kursam Telefonun Kendi Hafızasına da Kursam O uygulamanın Dosyalarını Göremiyorum:vur. Ancak "bul" diye bir seçenekle bulabiliyorum:angry:. Ama ben bu dosyaları görünebilir yapmak...
  3. S^3 Belle FP2 Dosyalar İle Gizlileri Görme ( 22 Ekim 2012 | S^3 Sistem Modlama )

Dosyalar Uygulaması İle E, F İçindeki Gizli Klasörleri (Private, Sys) Görme Ve İşlem Yapabilmeyi Sağlar. Kullanımı İse C:/SYS/BIN İçine Aşağıdaki Dosyayı Atın Ve Telefonu Yeniden Başlatın. 603 FP2 Telefonumdan Görüntüler..
  4. X-plorede gizli dosyaları ( 18 Kasım 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

evet beyler xplorede sys/bin klasörüne ulaşamıyorum gizli dosyaları rami romu göster falan hepsi açık ama bin klasörü görüzükmüyor lütfen yardım edin plss!!
  5. Gizli dosya sıkıntısı ( 15 Aralık 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

S.A. Arkadaşlar. Kaç ay önce bir kaç dosya gizledim. ve şimdi gizli dosyaları göster dediğim de çoğu gizlenen dosyaları gösteriyor fakat benim en önemli gizli dosyamı göstermiyor. Bunun sebebi nedir acaba ? Not : Klasörleri gizlemiştim....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 11:40:02