Haber Android 5.0 Lollipop Güncellemesinde Bir Hata Daha Bulundu

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Android 5.0 Lollipop Güncellemesinde Bir Hata Daha Bulundu
Kısa bir süre önce Google’ın yayınladığı Android 5.0 Lollipop güncellemesinde bir hata daha bulundu.

Android 5.0 Lollipop güncellemesi kısa bir süre önce yeni nesil akıllı telefonlar için yayınlandı

Güncelleme alan cihazlar arasında Nexus 5, Nexus 4 modelleri de yer almakta. Google cihazları olarakta bilinen modellerde güncelleme sonrası küçük hatalar olsa da bu hataların geri bildirimle çözülebileceği gözüyle bakılıyor. Hız ve arayüz değişiklikleri ile karşımıza çıkan Android 5.0 Lollipop güncellemesinde bazı hatalar ise can sıkabiliyor.

Son gelen bildirimlere göre Nexus 5, Nexus 4 modellerinde “Camera error” hatası olduğu yönünde. Güncellemeden bir müddet sonra kaşılaşılan sorunda yerleşik şekilde yer alan “El Feneri” aracının çalıştırılması sonucu ardından gelen “Camera error” hatası kullanıcılar tarafından can sıkıcı bulunmaya başlandı. Hatanın boyutu küçük gibi görülse de kullanıcılar bir an önce düzeltilmesi için geri bildirimde bulunuyorlar.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, ua_hasan.32 ve B.A.R.O.N

MaxipmaN

Üye
5.0 adı üstünde bekledigim tarzda bi hata :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Diğer Firmalara Örnek Olsun (Samsung,Sony,Lg,Htc,Motorola Vs.)

Invoke

Invoke

Üye
Denedim. :D
Hiç düşünmemişlerdir bile ya çok saçma zaten. Önce flash açıp sonra kamerayı açmaya çalışıyorsun. Hemen fixlerler, hata bile değil yazılması unutulmuş birkaç satır. :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Denedim. :D
Hiç düşünmemişlerdir bile ya çok saçma zaten. Önce flash açıp sonra kamerayı açmaya çalışıyorsun. Hemen fixlerler, hata bile değil yazılması unutulmuş birkaç satır. :D
Ne zaman yazacan diye bekledim bak :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
KayraBey

KayraBey

Üye
İnsan yapımı. Normaldir...

NEXUS

NEXUS

Üye
bir insan neden fener açıp sonra kamerayı açar ki :D
zaten kamerada flash var :D

Metin137

Metin137

Üye
Bu flash uygulamalrı tehlikeli bende 1hfta önceaine kadar s4 cihazımda aynı hatayı alıyordum hangi uygulaamnın yaptığını tek tek arayarak buldum go launcherin flash uygulaması yapıyormuş bunu yüzünden çok sorun yaşadım

NEXUS

NEXUS

Üye
bu arada geri bildirim nasıl yapılıyor

The Shadow

The Shadow

Üye
Klasik camera driver hataları... 5 dk almaz fixlemek.

DrugHacker

DrugHacker

Üye
Bu hata ile güncel cm11 nightly lerinde yaşanıyor. 3'üncü parti yazilimlarlada çözülmuyom kod bilsem keşke ah, böyle saçma salak hatalarla uğraşmam :ah

The Shadow

The Shadow

Üye
Bu hata ile güncel cm11 nightly lerinde yaşanıyor. 3'üncü parti yazilimlarlada çözülmuyom kod bilsem keşke ah, böyle saçma salak hatalarla uğraşmam :ah
Olum düzeltmek kolay la :D Düzeltiriz eğer tekrar yaşarsan :oke:

Üst Alt